Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Zpáteční letenky na lince Praha - Washington

Washington, en.wikipedia.orgLetecká linka Praha – Washington provozovaná společností Turkish Airlines nabízí levné letenky prostřednictvím webu Pelikán. V termínech od listopadu 2015 až červenec 2016 máte příležitost vidět hlavní město USA za 12 403 Kč na vlastní oči. Let je naplánován s jedním přestupem na Letišti Atatürkovu v Istanbulu, kde přesednete na letadlo typu Airbus A330 směr Washington. Cílová destinace letu je Mezinárodní letiště Washington Dulles (IAD) v okrese Loudoun a Fairfax ve Virginii vzdálené 44 km západně od centra hlavního města USA. Letiště je pojmenované po Johnu Foster Dullesovi, což byl 52. americký ministr zahraničních věcí, který působil za prezidenta D. Eisenhowera. Transport vašich zavazadel na tomto leteckém spoji je zahrnut v ceně letenky. Bez příplatků si můžete vzít sebou jedno příruční zavazadlo na palubu a dvě podpalubní zavazadla do 23kg. Letenky rezervujte na webu Pelikan.cz

 

booking.com 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 10.11.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.