Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční letenky     

Zpáteční letenky na trase Praha – Hanoj

Korea AirPoleťte s leteckou společností Korean Air do hlavního města Vietnamu Hanoje za 22 890 Kč. V ceně letenky do Vietnamu jsou zahrnuty všechny letištní poplatky, přeprava jednoho malého kabinového zavazadla a přeprava většího zavazadla v nákladním prostoru letadla do 23 kg. Let z Prahy do Soulu je obsloužen letadlem typu Boeing 777-200. Po přestupu v Soulu na mezinárodním letišti Inčchon poletíte směrem Hanoj Airbusem A330-300 a po pěti hodinách letu přistanete na mezinárodním letišti Noi Bai, které leží 28 Km od centra Hanoje a je největším ve Vietnamu. Rezervovat letenky na lince Praha - Hanoj v termínech od října 2015 do dubna 2016 můžete na tomto odkazu.

 

Nabídka ubytování v hlavním městě Vietnamu na booking.com


Hanoj

Hlavní město Vietnamu - Hanoj, Jezero navráceného meče a chrám Želví věž

Chrám z 15. století pojmenovaný Želví věž byl postaven na památku želvy, která pujčila svůj čarovný meč místnímu králi a ten s jeho magickou silou porazil čínskou armádu. Po velkém vítězství musel král meč želvě vrátit.

 

 Vložil/a: Daniel Česák 14.10.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.