Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Itálie     

Levné ubytování v Itálii a Chorvatsku

Článek není aktuální, aktuální nabídku levného ubytování v Itálii najdete zde. Pokud vás zajímá Chorvatsko, hledejte zde.

Apartmány v RESIDENCE BELVEDER až pro 6 osob. Cena za celý apartmán je skvělých 5 300,- CZK. Termín 16.09. − 26.09.2009, takže se jedná dokonce o 11denní pobyt!!! Lido Adriano se nachází cca 10km jižně od historického města Ravenny, je typické italské letovisko s širokou nabídnou zábavy i možnosti ke sportování . RESIDENCE BELVEDER je vícepatrová budova s výtahem, před budovou je udržovaný pás zeleně s dětským hřištěm. Součástí areálu je privátní bazén včetně dětského brouzdaliště, parkování v areálu. Více zde

Zařídili jsme vám slevu 10% na pobyty v Itálii - ceny i pod 1tis. Kč za osobu/týden. Více zde. Také 10% na pobyty na Korfu (pod 20 €/apartmán) či Krétě (pod 40 €/apartmán).

 


Další svělá nabídka, tentokrát v Chorvatsku. apartmány ŠTRADA pro 4 osoby za 4 800,-. Termín 29.08. − 05.09.2009. Igrane je menší, klidné letovisko, vzdálené cca 14 km jižně od města Makarská a jedno z nejmalebnějších míst Makarské riviery. Je to také příjemná rybářská vesnička s malým přístavem a pěknou přímořskou promenádou, v blízkosti které se nachází řada kaváren, cukráren, barů a restaurací, ale i obchůdků s různým sortimentem. V místě je půjčovna vodních šlapadel a člunů, ale i škola potápění.Apartmánový dům Štrada se nachází ve staré části Igrane, ve vzdálenosti cca 400 m od moře. Jedná se o čtyřpodlažní budovu se třemi apartmány, které se nachází v 1., 2. a 3. patře domu. Všechny apartmány jsou typu BILO, tzn. že mají 1 x ložnici s manželským lůžkem, 1 x obytnou místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem a koupelnu se sprchou a WC. Ke každému apartmánu náleží balkón s nezapomenutelným výhleden na moře, ostrov Hvar i okolí Igrane.
Objednávat můžete zde

 

Vložil/a: Daniel Česák 23.07.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.