Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Itálie     

Levné ubytování v Itálii a Chorvatsku

Článek není aktuální, aktuální nabídku levného ubytování v Itálii najdete zde. Pokud vás zajímá Chorvatsko, hledejte zde.

Apartmány v RESIDENCE BELVEDER až pro 6 osob. Cena za celý apartmán je skvělých 5 300,- CZK. Termín 16.09. − 26.09.2009, takže se jedná dokonce o 11denní pobyt!!! Lido Adriano se nachází cca 10km jižně od historického města Ravenny, je typické italské letovisko s širokou nabídnou zábavy i možnosti ke sportování . RESIDENCE BELVEDER je vícepatrová budova s výtahem, před budovou je udržovaný pás zeleně s dětským hřištěm. Součástí areálu je privátní bazén včetně dětského brouzdaliště, parkování v areálu. Více zde

Zařídili jsme vám slevu 10% na pobyty v Itálii - ceny i pod 1tis. Kč za osobu/týden. Více zde. Také 10% na pobyty na Korfu (pod 20 €/apartmán) či Krétě (pod 40 €/apartmán).

 


Další svělá nabídka, tentokrát v Chorvatsku. apartmány ŠTRADA pro 4 osoby za 4 800,-. Termín 29.08. − 05.09.2009. Igrane je menší, klidné letovisko, vzdálené cca 14 km jižně od města Makarská a jedno z nejmalebnějších míst Makarské riviery. Je to také příjemná rybářská vesnička s malým přístavem a pěknou přímořskou promenádou, v blízkosti které se nachází řada kaváren, cukráren, barů a restaurací, ale i obchůdků s různým sortimentem. V místě je půjčovna vodních šlapadel a člunů, ale i škola potápění.Apartmánový dům Štrada se nachází ve staré části Igrane, ve vzdálenosti cca 400 m od moře. Jedná se o čtyřpodlažní budovu se třemi apartmány, které se nachází v 1., 2. a 3. patře domu. Všechny apartmány jsou typu BILO, tzn. že mají 1 x ložnici s manželským lůžkem, 1 x obytnou místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem a koupelnu se sprchou a WC. Ke každému apartmánu náleží balkón s nezapomenutelným výhleden na moře, ostrov Hvar i okolí Igrane.
Objednávat můžete zde

 

Vložil/a: Daniel Česák 23.07.2009


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!