Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Berlín překvapuje levným ubytováním

Brandenburgská brána v Berlíně, Wikipedie.csChcete si prohlédnout Berlín? Německé hlavní město a baštu střetnutí (německého) východu a západu? Tak neváhejte, protože sehnat si ubytování v Berlíně nemusí být ani tak těžké, a zdaleka ne drahé. Hotelpension Margrit nabízí nocleh jen za 826 korun pro dva. Zaplatíte tedy jen 413 korun za jednu osobu! Přičemž snídaně je v ceně! 
Hotelpension MargritVýhodná poloha Hotelpensionu Margrit přímo nabádá k nakupování, vždyť leží jen 5 minut chůze od hlavního nákupního berlínského bulváru Kürfursterdamm. Kladnou stránkou hotelu Margrit je jeho rodinné prostředí v klasické Berlínské čtvrti Wilmersdorf, bezplatný přístup k wi-fi internetu po celém hotelu a možnost blízkého parkování. To je však zpoplatněno 2,5 eury za den. A kdyby se vám mermomocí nechtělo jít do centra Berlína pěšky, můžete použít hned dvě přilehlé stanice metra, nebo autobusovou zastávku.

 

Akční levné ubytování v Berlíně v Hotelpensionu Margrit můžete objednávat zde. 

 

 

 

Hotelpension Margrit, Booking.com

Vložil/a: Tereza Chaloupková 08.11.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.