Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Berlín překvapuje levným ubytováním

Brandenburgská brána v Berlíně, Wikipedie.csChcete si prohlédnout Berlín? Německé hlavní město a baštu střetnutí (německého) východu a západu? Tak neváhejte, protože sehnat si ubytování v Berlíně nemusí být ani tak těžké, a zdaleka ne drahé. Hotelpension Margrit nabízí nocleh jen za 826 korun pro dva. Zaplatíte tedy jen 413 korun za jednu osobu! Přičemž snídaně je v ceně! 
Hotelpension MargritVýhodná poloha Hotelpensionu Margrit přímo nabádá k nakupování, vždyť leží jen 5 minut chůze od hlavního nákupního berlínského bulváru Kürfursterdamm. Kladnou stránkou hotelu Margrit je jeho rodinné prostředí v klasické Berlínské čtvrti Wilmersdorf, bezplatný přístup k wi-fi internetu po celém hotelu a možnost blízkého parkování. To je však zpoplatněno 2,5 eury za den. A kdyby se vám mermomocí nechtělo jít do centra Berlína pěšky, můžete použít hned dvě přilehlé stanice metra, nebo autobusovou zastávku.

 

Akční levné ubytování v Berlíně v Hotelpensionu Margrit můžete objednávat zde. 

 

 

 

Hotelpension Margrit, Booking.com

Vložil/a: Tereza Chaloupková 08.11.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!