Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Akční ubytování v centru Říma v hotelu se snídaní

hotel Auditorium di Mecenate

Za 524 korun na jednu noc se snídaní přímo v centru Říma, 10 minut chůze od hlavního nádraží a jen 100 metrů od takových římských památek jako je Bazilika Santa Maria Maggiore.  Toto je cena za jednu osobu v krásném pokoji s manželskou postelí a vlastní koupelnou v hotelu Auditorium de Mecenate, kde je zadarmo Wi-fi připojení a na pokojích TV s plochou obrazovkouV areálu je k dispozici 24 hodinová služba na recepci a snídaně se podává do hotelového pokoje. K nejznámějšímu římskému monumentu Kolosseu je to jen 10 minut pěšky.

hotel Auditorium di Mecenate, Booking.com

Levná cena je zapříčiněná posledním pokojem v hotelu. Proto je to velmi akční nabídka, u které není radno váhat, zvlášť pokud se chystáte do Říma vydat na konci ledna. Tato akční cena je totiž z noci 31. ledna na 1. února. Poblíž toho termínu si můžete objednávat nocleh, jak zrovna potřebujete. Dodejme, že levné letenky z Prahy do Říma nabízí společnost EasyJet.

Ubytování v Hotelu Auditorium di Mecenate za bezkonkrenční cenu 1048kč/2 os./noc prohlížejte a popřípadě objednávejte na tomto odkazu.

hotel Auditorium di Mecenate

Vložil/a: Tereza Chaloupková 13.12.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!