Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Akční ubytování v centru Říma v hotelu se snídaní

hotel Auditorium di Mecenate

Za 524 korun na jednu noc se snídaní přímo v centru Říma, 10 minut chůze od hlavního nádraží a jen 100 metrů od takových římských památek jako je Bazilika Santa Maria Maggiore.  Toto je cena za jednu osobu v krásném pokoji s manželskou postelí a vlastní koupelnou v hotelu Auditorium de Mecenate, kde je zadarmo Wi-fi připojení a na pokojích TV s plochou obrazovkouV areálu je k dispozici 24 hodinová služba na recepci a snídaně se podává do hotelového pokoje. K nejznámějšímu římskému monumentu Kolosseu je to jen 10 minut pěšky.

hotel Auditorium di Mecenate, Booking.com

Levná cena je zapříčiněná posledním pokojem v hotelu. Proto je to velmi akční nabídka, u které není radno váhat, zvlášť pokud se chystáte do Říma vydat na konci ledna. Tato akční cena je totiž z noci 31. ledna na 1. února. Poblíž toho termínu si můžete objednávat nocleh, jak zrovna potřebujete. Dodejme, že levné letenky z Prahy do Říma nabízí společnost EasyJet.

Ubytování v Hotelu Auditorium di Mecenate za bezkonkrenční cenu 1048kč/2 os./noc prohlížejte a popřípadě objednávejte na tomto odkazu.

hotel Auditorium di Mecenate

Vložil/a: Tereza Chaloupková 13.12.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.