Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Akční ubytování v Lisabonu pořídíte za 344 korun

Lisabon, Belémská věž

Až zavítáte do hlavního města Portugalska na pobřeží Atlantského oceánu, určitě vám bude vhod nějaké to akční ubytování. V soukromém ubytováním nesoucí příznačný název - Privat Accommodation se ve dvojici ubytujete už za 688 korun za noc. Tedy pouze 344 korun za jednoho. Jedná se o tzv. Smart nabídku na poslední chvíli, kdy hostel doprodává poslední zbylé pokoje. Třílůžkový pokoj v Privat Acommodation v Lisabonu. zdroj: Booking.comKonkrétně tato cena je za noc z úterý 30. září na první říjnovou středu. Pokoj je s manželskou postelí, televizní obrazovkou, ale bez vlastní koupelny. Stejně tak si můžete objednat i pokoj třílůžkový. Se stejným vybavením a za stejnou cenu na osobu. Ve společných prostorách hostelu je k dispozici kuchyň a wi-fi zdarma. Parkování u hostelu je v ceně. Výhodou pro vás může být bezplatné zrušení rezervace až do dne před příjezdem. Ubytování „Privat Accommodation“ se nachází 250 metrů od nejbližší stanice metra a 15 minut pěšky k první rušné ulici centra města Avenida da Liberdade.

Teď pár tipů, co nesmíte v Lisabonu přejít ani přehlédnout. Slavnou dobyvatelskou a objevitelskou etapu portugalských dějin připomíná ohromující most Vasca da Gamy, který je dlouhý 17 kilometrů. Podobně majestátní je obranná Belémská věž z 16. Století v ústí řeky Tejo do oceánu. Klášter svatého Jeronýma také z 16.století je perlou Lisabonu a spolu s Belémskou věží zapsán ve světovém dědictví UNESCO.  Pokud v Lisabonu budete chtít pobýt alespoň tři dny, tak vám doporučujeme si pořídit Lisaboncard, která stojí 32 Euro a zajišťuje vám veřejnou dopravu zdarma po Lisabonu na tři dny a bezplatné vstupy do nejdůležitějších památek a muzeí. Tak ať se líbí!

Ubytování v Lisabonu v Privat Accommodation si můžete prohlédnout a objednat zde.

Klášter svatého Jeronýma v Lisabonu, zdroj:cs.wikipedia.org

Vložil/a: Tereza Chaloupková 23.09.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.