Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Akční ubytování v Lisabonu pořídíte za 344 korun

Lisabon, Belémská věž

Až zavítáte do hlavního města Portugalska na pobřeží Atlantského oceánu, určitě vám bude vhod nějaké to akční ubytování. V soukromém ubytováním nesoucí příznačný název - Privat Accommodation se ve dvojici ubytujete už za 688 korun za noc. Tedy pouze 344 korun za jednoho. Jedná se o tzv. Smart nabídku na poslední chvíli, kdy hostel doprodává poslední zbylé pokoje. Třílůžkový pokoj v Privat Acommodation v Lisabonu. zdroj: Booking.comKonkrétně tato cena je za noc z úterý 30. září na první říjnovou středu. Pokoj je s manželskou postelí, televizní obrazovkou, ale bez vlastní koupelny. Stejně tak si můžete objednat i pokoj třílůžkový. Se stejným vybavením a za stejnou cenu na osobu. Ve společných prostorách hostelu je k dispozici kuchyň a wi-fi zdarma. Parkování u hostelu je v ceně. Výhodou pro vás může být bezplatné zrušení rezervace až do dne před příjezdem. Ubytování „Privat Accommodation“ se nachází 250 metrů od nejbližší stanice metra a 15 minut pěšky k první rušné ulici centra města Avenida da Liberdade.

Teď pár tipů, co nesmíte v Lisabonu přejít ani přehlédnout. Slavnou dobyvatelskou a objevitelskou etapu portugalských dějin připomíná ohromující most Vasca da Gamy, který je dlouhý 17 kilometrů. Podobně majestátní je obranná Belémská věž z 16. Století v ústí řeky Tejo do oceánu. Klášter svatého Jeronýma také z 16.století je perlou Lisabonu a spolu s Belémskou věží zapsán ve světovém dědictví UNESCO.  Pokud v Lisabonu budete chtít pobýt alespoň tři dny, tak vám doporučujeme si pořídit Lisaboncard, která stojí 32 Euro a zajišťuje vám veřejnou dopravu zdarma po Lisabonu na tři dny a bezplatné vstupy do nejdůležitějších památek a muzeí. Tak ať se líbí!

Ubytování v Lisabonu v Privat Accommodation si můžete prohlédnout a objednat zde.

Klášter svatého Jeronýma v Lisabonu, zdroj:cs.wikipedia.org

Vložil/a: Tereza Chaloupková 23.09.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!