Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Akční ubytování ve Španělsku za 90 Kč

V našem vyhledávači levného ubytování jsme našli opravdu zajímavou slevu na ubytování a to ve Španělsku. Týden u moře pro 4 osoby vyjde na 2413.- Kč., tedy asi kolem 90 .- Kč osoba/noc.

Toto letovisko, ležící asi 80 km severně od Barcelony, je jedno z největších a nejznámějších na Costa Brava. Bylo zde postaveno mezi prvními. V městečku najdeme řadu obchůdků, restaurací a kaváren, barů i diskoték a na jeho okraji velký aquapark. Pláže jsou zde písečné, lemované širokou palmovou promenádou nebo ukryté mezi skalami. Vstup do moře je stupňovitý.

Centrum města tvoří hlavní třída s mnoha turistickými atrakcemi, arénou pro býčí zápasy, večerními programy s flamengem a další. Posezení se nabízí v tavernách, barech i diskotékách.

 

Termín: 28.5. - 2.6.2012

Apartamentos Condado
Lloret de Mar
2413 Kč
3354 Kč
- za 4 osoby/7 nocí
- za 6 osob/7 nocí
Objednat

 

Apartamentos Condado se nacházejí 700 metrů od klidné pláže Fenals a 15 minut pěšky z živého města Lloret de Mar. Nabízejí střešní bazén a apartmány až pro 8 osob.

 

Vložil/a: Daniel Česák 02.03.2012


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.