Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Akční ubytování ve Španělsku za 90 Kč

V našem vyhledávači levného ubytování jsme našli opravdu zajímavou slevu na ubytování a to ve Španělsku. Týden u moře pro 4 osoby vyjde na 2413.- Kč., tedy asi kolem 90 .- Kč osoba/noc.

Toto letovisko, ležící asi 80 km severně od Barcelony, je jedno z největších a nejznámějších na Costa Brava. Bylo zde postaveno mezi prvními. V městečku najdeme řadu obchůdků, restaurací a kaváren, barů i diskoték a na jeho okraji velký aquapark. Pláže jsou zde písečné, lemované širokou palmovou promenádou nebo ukryté mezi skalami. Vstup do moře je stupňovitý.

Centrum města tvoří hlavní třída s mnoha turistickými atrakcemi, arénou pro býčí zápasy, večerními programy s flamengem a další. Posezení se nabízí v tavernách, barech i diskotékách.

 

Termín: 28.5. - 2.6.2012

Apartamentos Condado
Lloret de Mar
2413 Kč
3354 Kč
- za 4 osoby/7 nocí
- za 6 osob/7 nocí
Objednat

 

Apartamentos Condado se nacházejí 700 metrů od klidné pláže Fenals a 15 minut pěšky z živého města Lloret de Mar. Nabízejí střešní bazén a apartmány až pro 8 osob.

 

Vložil/a: Daniel Česák 02.03.2012


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!