Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Apartmány v rakouském středisku Nassfeld

NassfeldRakouské středisko Nassfeld, položené v Korutanech na hranicích s Itálií, milují nejen lyžaři. Tento kraj je vhodný k celoroční návštěvě. V létě sem zavítají příznivci pěší turistiky a cyklistiky. Místní jezera s křišťálově čistou vodou doslova lákají ke koupání.

V zimním období vás uspokojí jeden z nejmodernějších lyžařských areálů v Rakousku. Najdete tady téměř sto kilometrů sjezdovek a hned třicítku lanovek. Perfektně upravené sjezdovky pokrývá díky zdejšímu klimatu v sezóně většinou bohatá sněhová nadílka, v případě potřeby se dosněžují také uměle. Vzor příznivým podmínkám pro zimní sporty počasí mimořádně přeje, po většinu roku zde svítí slunce.

Prudké i mírné svahy jsou ideální pro začátečníky i pokročilé a Nassfeld tak pravidelně kraluje žebříčkům těch nejlépe hodnocených destinací.

Stojí proto za to strávit tady delší dobu a ubytovat se. Skvělou volbou jsou apartmány od českého pronajímatele BookNassfeld.cz. Na výběr je k dispozici hned z devatenácti, rozlišují se dle kapacity, minimum jsou dvě lůžka, ale vejdou se sem i početnější skupiny, maximálně mohou zajistit nocleh pro osm osob. Bude-li vás ještě více, lze si také zvolit rozmístění apartmánů tak, aby vám nejlépe vyhovovalo. A zároveň mohou výpravy o patnácti a více lidech získat cenové zvýhodnění.

Nassfeld

Všechny pokoje v rámci ubytování Nassfeld mají společnou výhodnou polohu zhruba tři sta metrů od sjezdovek a pro vaše pohodlí jsou v nich například televizory. K dispozici na půjčení je i potřebné sportovní vybavení, případně vozíky pro děti. A až se vrátíte z náročných horských aktivit, na které můžete navíc získat slevu v podobě zlevněných skipasů, tak využijte služeb SaunaHaus, která je vybavena kuchyňkou a společnou odpočívárnou. Postará se nejen o vaše tělo, ale i duši, pokud budete mít zájem, můžete si ji navíc i pronajmout. Spektrum relaxačních procedur doplňují masáže a nemůže chybět ani dobré jídlo, rakouská kuchyně rozhodně stojí za ochutnání.

Nassfeld

Hledáte-li ubytování v tomto kraji pro vícečlennou skupinu? Kde k odreagování se nabízí sauna, wellnes, masáže a spousta outdorových aktivit? To vše splní apartmány Nassfeld. V případě, že by vám zde přece jen něco chybělo, stačí se zeptat, pečovat o vás totiž bude český personál.

Vložil/a: Daniel Česák 03.07.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.