Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Hotel Prokop v srdci Žižkova

Hotel ProkopPražský Žižkov je čtvrtí, která si stále uchovává nezaměnitelnou atmosféru. Láká na ni jak cizince, tak i místní. Hodně tu toho zažijete a ochutnáte život bohémských umělců.

 

 

 

Pestrá minulost

Jinak se mu také říká pražský Montmartre. Typické jsou pro něj činžovní domy, které pocházejí z 19. a 20. století. Nezaměnitelnou atmosférou první poloviny 20. století dýchají i prostory, ve kterých nyní sídlí hotel Boutique Hotel Prokop. Ten se může stát ideálním výchozím bodem pro poznání nejen této části Prahy. Vybíráte-li tedy mezi hotely na Praze 3, rozhodně by neměl právě tento ujít vaší pozornosti.

 

Hotel Prokop

Hotel Prokop

Zdroj: www.prokophotel.cz

 

Vůbec poprvé se ubytovací služby zájemcům na této adrese otevřely již v roce 1921. K dnešnímu dni tedy současný Boutique hotel Prokop navazuje na již dlouholetou tradici. Funkcionalistická historie se tu snoubí s moderními prvky a vysokým standardem ubytovacích služeb. A vlídnou, bezmála rodinnou atmosférou. V hotelových službách zůstává nejdůležitějším prvkem lidský faktor. Tak, aby se host doslova cítil ve svém dočasném bydlišti jako doma.

 

Mapa

Zdroj: openstreetmap.org

 

Dějiny propojené se současností

Všechny pokoje jsou zařízeny ve stylu funkcionalismu, který dominoval éře 20. let. Jsou striktně nekuřácké a nechybí v nich moderní vybavení v podobě televize nebo telefonu, které se elegantně snoubí s původními prvky. Stejně tak je na všech pokojích dostupné zdarma připojení na wifi a v ceně je obsažený i uvítací drink.

 

Hotel Hotel Prokop
Pokoj pro dva Koupelna
   

Vítaní jsou nejen ti, kteří hledají ubytování, ale rovněž i ti, kteří shánějí v Praze vhodné konferenční prostory. Hotel je vybaven hned třemi sály, z nichž největší pojme až šedesát osob. Nechybí samozřejmě technika v podobě projektoru, plátna, ozvučení, precizně vyřešená akustika a osvětlení, jednak přirozené denní a jednak i umělé. Eventuálně po předchozí domluvě lze též prostory přizpůsobit konkrétním požadavkům v závislosti na typu pořádané akce.

 

Fotky z nejbližšího okolí:

Hotel Prokop

Hotel

Hotel Prokop

Hotel Prokop


 

Vložil/a: Daniel Česák 28.03.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.