Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Hotel Zvon v Českých Budějovicích

České BudějoviceHlavní atrakcí metropole Jihočeského kraje, Českých Budějovic, je především její bohatá historie. Mezi nejvýznamnější zdejší památky patří třeba katedrála sv. Mikuláše, postavená v gotickém slohu, a Černá věž. Návštěvníky láká rovněž zdejší náměstí pojmenované po králi Přemyslu Otakaru II., jenž město založil.

Každý správný turista ví, že plánuje-li rozsáhlejší průzkum krás lokality blízké i vzdálené, potřebuje k tomu adekvátní ubytování. Dovolujeme si vám tedy v rámci poznávání krás Českých Budějovic nabídnout hotel nesoucí jméno vpravdě zvučné – Zvon, který se nachází přímo na výše zmíněném náměstí, což z něj činí dokonalé zázemí pro všechny milovníky kultury, poznání i odpočinku.

 

Čest svému názvu dělá i dále. Nabídnout vám může čtyřhvězdičkové bydlení v luxusních pokojích vybavených klimatizací nebo satelitní smart TV a neustále špičkově zásobeným minibarem. To vše korunuje nádherný výhled přímo do historického srdce města. Velkorysé prostory doplňují reprezentativní sál a menší salonek.

Na náměstí -  České Budějovice

Jeho prostředí okouzlí nejen zrak, ale také chuť: Luxusní gurmánský zážitek na vás čeká ve stylové restauraci Gourment Symphony, která se nachází v nádherných kulisách, jimž dominuje původní dřevěný strop ze sedmnáctého století. A dobrému jídlu samozřejmě nemůže do páru scházet dobré pití. Víte, že víno bylo ve středověku vyhrazeno pouze těm nejvyšším vrstvám? Pojďte si s námi alespoň na okamžik připadat jako vznešený aristokrat. A pokud by vás přece jen namísto dob dávno minulých vtáhla do své náruče současnost, příjemně můžete svůj čas strávit také v nově otevřené hotelové kavárně, kterou bezesporu uvítají nejen milovníci horkého voňavého nápoje.

Služby ocenili sami hosté – prestižním Certificate of Excellence, který udílí cestovatelský portál TripAdvisor. Kouzlo ubytování v Českých Budějovicích ve Zvonu si můžete vyzkoušet i vy. Bude o vás přímo královsky postaráno.

České Budějovice

Zvon

 

Vložil/a: Daniel Česák 15.05.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!