Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Hotel Zvon v Českých Budějovicích

České BudějoviceHlavní atrakcí metropole Jihočeského kraje, Českých Budějovic, je především její bohatá historie. Mezi nejvýznamnější zdejší památky patří třeba katedrála sv. Mikuláše, postavená v gotickém slohu, a Černá věž. Návštěvníky láká rovněž zdejší náměstí pojmenované po králi Přemyslu Otakaru II., jenž město založil.

Každý správný turista ví, že plánuje-li rozsáhlejší průzkum krás lokality blízké i vzdálené, potřebuje k tomu adekvátní ubytování. Dovolujeme si vám tedy v rámci poznávání krás Českých Budějovic nabídnout hotel nesoucí jméno vpravdě zvučné – Zvon, který se nachází přímo na výše zmíněném náměstí, což z něj činí dokonalé zázemí pro všechny milovníky kultury, poznání i odpočinku.

 

Čest svému názvu dělá i dále. Nabídnout vám může čtyřhvězdičkové bydlení v luxusních pokojích vybavených klimatizací nebo satelitní smart TV a neustále špičkově zásobeným minibarem. To vše korunuje nádherný výhled přímo do historického srdce města. Velkorysé prostory doplňují reprezentativní sál a menší salonek.

Na náměstí -  České Budějovice

Jeho prostředí okouzlí nejen zrak, ale také chuť: Luxusní gurmánský zážitek na vás čeká ve stylové restauraci Gourment Symphony, která se nachází v nádherných kulisách, jimž dominuje původní dřevěný strop ze sedmnáctého století. A dobrému jídlu samozřejmě nemůže do páru scházet dobré pití. Víte, že víno bylo ve středověku vyhrazeno pouze těm nejvyšším vrstvám? Pojďte si s námi alespoň na okamžik připadat jako vznešený aristokrat. A pokud by vás přece jen namísto dob dávno minulých vtáhla do své náruče současnost, příjemně můžete svůj čas strávit také v nově otevřené hotelové kavárně, kterou bezesporu uvítají nejen milovníci horkého voňavého nápoje.

Služby ocenili sami hosté – prestižním Certificate of Excellence, který udílí cestovatelský portál TripAdvisor. Kouzlo ubytování v Českých Budějovicích ve Zvonu si můžete vyzkoušet i vy. Bude o vás přímo královsky postaráno.

České Budějovice

Zvon

 

Vložil/a: Daniel Česák 15.05.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.