Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Ostatní     

Hotely poblíž letiště Varšava

Tento hotel leží pouze jeden kilometr od mezinárodního varšavského letiště Frédérica Chopina. Nabízí bezplatnou dopravu na letiště a Wi-Fi internet dostupný bezplatně ve všech jeho prostorách.

Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny klimatizací a disponují vybavením k přípravě teplých nápojů, satelitní televizí s placenými kanály, minibarem a moderní koupelnou s podlahovým topením.

Hotel provozuje hned několik restaurací, kde se servírují jídla mezinárodní kuchyně, dále Aviator Bar & Lounge v 10. patře s pěkným výhledem na hlavní město Polska.

Hotelová kavárna Czekolada Café nabízí široký sortiment čokolád a zákusků, dále pak nápoje a občerstvení.

Za příplatek mají hoteloví hosté vstup do wellness centra s parní saunou a bahenní koupelí. V nabídce nechybějí ani masáže. Do hotelové posilovny je vstup též bezplatný. Hotel disponuje i půjčovnou kol.

Tento ubytovací objekt se nachází cca šest kilometrů od hlavního vlakového nádraží a Paláce kultury a vědy ve Varšavě.

 

Adresa: ul. Komitetu Obrony Robotników 24, Wlochy, 02-146 Varšava, Polsko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 14.06.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.