Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Konfereční hotel v centru Prahy

HotelPraha je cílem turistů z ČR, ale i z celého světa, kteří obdivují jedinečné krásy Starého Města i ostatních částí hlavního města. Zároveň je Praha i místem, kde se konají různá obchodní setkání, konference, semináře a další akce, které vyžadují ubytování. Právě pro takové účely je naprosto ideální Hotel Jurys Inn Prague, jehož předností je zřejmě nejvýhodnější poloha ze všech pražských hotelů. Stojí naproti stanici metra Florenc, přímo před hotelem jsou tramvajové zastávky, za pět minut pěší chůze jste na autobusovém nádraží Praha-Florenc a za dalších 5 minut dojdete k Hlavnímu železničnímu nádraží.

 

Moderní prostředí

Hotel Jurys In se může pochlubit označením nekuřácký hotel. I proto je vyhledáván jako místo pro pořádání konferencí, obchodních jednání a dalších akcí pro velké množství lidí, ale i pro menší skupiny. Je vhodný i pro rodiny s dětmi, které chtějí strávit několik dní v Praze. Díky výbornému dopravnímu spojení se přímo od hotelu mohou vydat za krásami hlavního města, nebo do zoologické zahrady či za jinou zábavou. Zrovna tak mohou tímto způsobem trávit volné chvíle i účastníci nejrůznějších jednání a akcí, kteří najdou v hotelu Jurys Inn perfektní zázemí.

 

Ubytovací kapacity

Hotel disponuje celkem 214 pokoji, které vás překvapí svou rozlohou a stylovým zařízením. Každý pokoj je příjemně prosvětlen, klimatizovaný a odhlučněný. Najdete zde nové pohodlné postele, TV s plochou obrazovkou, pracovní stůl, set a varnou konvici pro přípravu kávy a čaje, mini lednici, sejf na notebook a moderně vybavenou koupelnu. Kromě dvoulůžkových pokojů jsou k dispozici i pokoje třílůžkové a rodinné.

 

Hotel Hotel
   

Konference a jiné akce

Jurys In nabízí prostory pro středně velké konference, pro menší setkání i jiné firemní a obchodní akce. Pořadatelům a účastníkům jsou k dispozici konferenční místnosti, vybavené  nejmodernějším zařízením. Nechybí vestavěný zvukový systém, stabilní Wi-Fi v celém prostoru hotelu a plná klimatizace.

Hotel, www.radicestujeme.eu

Hotel, www.radicestujeme.eu/pl

Hotel, www.radicestujeme.eu

 

Jak je o účastníky postaráno

Samozřejmostí je možnost zaparkovat osobní vozidla v hotelových garážích. Díky poloze hotelu a dopravnímu spojení se účastníci konferencí mohou ve volných chvílích snadno a rychle dopravit metrem, tramvají nebo pěšky do centra, kochat se památkami nebo navštívit blízké obchodní centrum Palladium. Stravování je zajištěno v hotelové restauraci, která nabízí pestré menu tvořené zejména tradiční českou kuchyní a také spoustou bistro pokrmů.

 

Hotel Hotel
   
Vložil/a: Daniel Česák 18.03.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.