Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Krásné ubytování v pražském hotelu Jurys Inn

HotelHledáte-li krásné a komfortní ubytování v centru Prahy, je pro tento účel naprosto ideální Hotel Jurys Inn. Najdete jej na začátku Sokolovské třídy v dosahu všech městských atrakcí, nákupních zón i kulturních zařízení. Strategické umístění hotelu je jedno z nejlepších v Praze, neboť stojí naproti stanici metra Florenc. Autobusové nádraží Praha-Florenc je od hotelu vzdáleno 5 minut chůze pěšky, za 10 minut jste pěšky na vlakovém Masarykově nádraží i na Hlavním nádraží. Přímo před hotelem jsou tramvajové zastávky.

 

 

FlorencAutobusové nádraží Florenc

 

Pamětihodnosti Prahy

Praha nabízí unikátní přehlídku architektonických skvostů, ke kterým je to z hotelu Jurys Inn pár kroků. Do samotného centra a k nejvýznamnějším památkám se můžete snadno dostat i tramvají nebo metrem, neboť ubytování Florenc je pro cestování po Praze jedinečné. Jen kousek od hotelu stojí Prašná brána, která je začátkem Královské cesty končící na pražském hradě. Její trasa vede přes Staroměstské náměstí s proslulým orlojem, přes Karlům most, Malou stranu a vzhůru Nerudovou ulicí až k Hradčanům.

 

Karlův most, www.radicestujeme.eu/en Karlův most, www.radicestujeme.eu/en
Karlův most  

 

Kromě proslulých památek je v bezprostřední blízkosti hotelu Jurys Inn také největší nákupní centrum v ČR Palladium, obchodní domy Bílá Labuť, Kotva a další. Blízko je to i k 02 Aréně, místu konání mnoha sportovních a kulturních akcí či do pražské Stromovky, oblíbenému parku vhodnému k procházkám či joggingu.

 

PalladiumNákupní centrum Palladium


 

Co hotel nabízí

Jurys Inn Prague je moderní nekuřácký hotel, který nabízí ubytování ve 214 komfortních a prostorných pokojích. V jejich vybavení nechybí stabilní Wi-Fi zdarma, televize, moderní nábytek či samostatné koupelny s WC. Návštěvníci hotelu mají k dispozici garáže pro svůj automobil. Hotel je vhodný i pro služební cesty či pořádání seminářů a obchodních jednání, neboť pro tyto účely lze využít konferenční místnosti vybavené nejmodernějším zařízením. 

 

Hotel

Hotel

Salonek

 

Stravování

Přímo v hotelu je umístěna hotelová restaurace ve stylu bistra. Najdete zde široký výběr jídel lokální i zahraniční kuchyně včetně baru v moderním evropském stylu. Restauraci můžete využít jak pro rychlou ranní snídani, tak pro strávení příjemných chvil u večeře o třech chodech. Vždy zde najdete útulnou a uvolněnou atmosféru, ve které si vychutnáte sezónní menu z čerstvých surovin, nejrůznější bistro pokrmy i tradiční českou kuchyni. Polední menu je nabízeno za dostupné ceny každý pracovní den, což je zajímavé a přitažlivé pro stálé obyvatele Karlína i zaměstnance řady obchodů a institucí jeho blízkého okolí.

 

Vložil/a: Daniel Česák 16.03.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.