Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Levný hotel ve Valašských Kloboukách

Valašské KloboukyHotel Alfacentrum leží v centru Valašských Klobouk uprostřed rezervace Bílé Karpaty, která je zapsána na seznamu UNESCO. Nabízí patnáct pokojů s koupelnou a televizí. Hotelová restaurace servíruje denně českou kuchyni a každé ráno zde můžete posnídat.

Využít můžete také pivnici, bar a zahrát si bowling. Ve společných prostorách a pokojích je k dispozici Wi-Fi internet. Parkoviště je k dispozici zdarma.

Hned v sousedství najdete kadeřnictví. Hotel se nachází naproti zastávky autobusu a jeden kilometr od vlakového nádraží.

Kam se dá v okolí zajít? Pět kilometrů odsud leží Město Brumov-Bylnice se zříceninou hradu. V zimním období se nabízí sjezdovka Jelenovská, kterou od hotelu dělí cca tři kilometry. V letních měsících pak veřejný venkovní bazén ve Valašských Kloboukách.

Tip na levné ubytování za 730 Kč pro jednu osobu na noc

Booking.com

Pivnice

Hotel

 

Vložil/a: Daniel Česák 11.08.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.