Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Plánujete rekreaci v Česku? Zvolte si pro ní ten nejlepší hotel

HotelCestování po České republice je krásným zážitkem, neboť má i naše malá země mnoho co nabídnout. Při cestování se sledují nejen skvělé zážitky a atrakce, ale zejména také ubytování, které hraje v mnoha případech při výběru hlavní roli.

 

Ne náhodou se pro účely rekreací nejčastěji vybírají hotely ve větších městech. Je to kvůli tomu, že je lze brát jako základní bod, ze kterého lze cestovat do širokého okolí, a také proto, že takové hotely nabídnou často i nejlepší služby. Jednou z největších starostí je, jak ovšem kvalitní hotel vyhledat. Pokud se cestuje do lokality, kterou neznáte, tak to může být často problém, jelikož ve větších městech bývají i stovky možností pro ubytování. Ideální možností je vyzkoušet specializovaný portál na vyhledávání vhodného ubytování. Velmi populární je accorhotels.cz, který umí vyhledat ty nejlepší hotely podle města a nabízí i mnoho pokročilých filtrů. Manažeři zde najdou konferenční prostory, lze vyhledávat hotely podle toho, co byste chtěli podniknout, ale nabízí se i speciální akce, se kterými dostanete vždy jen to nejlepší. V jakých městech byste se chtěli ubytovat? Máme pro vás pár tipů:

 

Ibis Plzeň

Ibis je druh subtropického opeřence, ale také název skvostného hotelu Ibis Plzeň, který je v blízkosti univerzity a nabízí hned 130 plně vybavených pokojů. Pokud plánujete cestu do Plzně, zde máte jistotu příjemného ubytování s Wifi, televizí a restaurací či barem na dosah ruky.

 

Ibis Hotel

Plzeň

 

Ibis Olomouc

Dokonce i v Olomouci najdeme hotel, který má název tohoto opeřence a sice Ibis Olomouc. Zde se nabízí stejně komfortní ubytování, pro které je vyhrazeno 90 pokojů, jsou zde 3 moderní konferenční sály, ale i restaurace, velké parkoviště a mnoho dalších věcí.

 

Ibis Hotel

Ibis Hotel

 

Mercure hotel Ostrava

Ostrava je krásné město, které rozhodně stojí za navštívení a pokud se rozhodnete sem vyrazit, učiníte dobře, když vyberete Mercure hotel Ostrava. Jedná se o skutečně luxusní čtyřhvězdičkový hotel v centru Ostravy. Je zcela ideální pro delší pobyty, které si chcete opravdu užít, nachází se tu totiž 139 luxusních pokojů, bar, fitness centrum, parní lázně i velký bar. Je pouhých 10 minut od nádraží, takže je pro cestování do okolí jako stvořený.

 

 Hotel

Hotel, www.radicestujeme.eu/pl

Hostel, www.radicestujeme.eu/pl

 

Vložil/a: Daniel Česák 06.02.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.