Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Pobyt v Absolutum Boutique hotelu

Hotel Praha 7Budete-li hledat příjemné ubytování na úrovni v Praze, je skvělou volbou hotel Absolutum. Je vhodný jak pro krátkodobý pobyt při služební cestě do Prahy, pro obchodní jednání i dovolenou. 

 

 

 

Kde hotel hledat

Hotel se nachází v Praze 7 – Holešovicích v Jablonského ulici. Ubytování Praha 7 má řadu výhod. Mezi největší patří bezprostřední blízkost Holešovického nádraží, kam je to 3 minuty pěšky. Jezdí odtud vlaky směrem na sever republiky a do Německa. Součástí areálu je rovněž autobusové nádraží, které je křižovatkou dálkových spojů i městských linek a tramvajová zastávka. Především je tu však stanice metra Holešovická, které vás dopraví do centra nejrychleji a nejpohodlněji.

 

Hotel Praha 7

 

Co hotel poskytuje

Především je to perfektní ubytování, kterým je boutique hotel známý. V pokojích najdete veškeré pohodlí, mramorovou koupelnu s toaletou, sprchový kout nebo vanu, podlahové vytápění, dále pracovní stůl, trezor, minibar, satelitní TV, WI-FI připojení i klimatizaci.

Hotel má svou restauraci, kde můžete využít i dárku navíc, kterým je poukaz na skleničku vína k večeří. Restaurace Holešovice má skvělou pověst, neboť připravuje kulinářské speciality české i světové kuchyně. Najdete zde příjemné prostředí, možnost posezení u krbu nebo zde můžete uspořádat firemní či rodinnou oslavu. 

 

Hotel Praha

Hotel Praha 7

 

Další služby

K hotelovým službám patří zajišťování taxi, možnost pronájmu konferenčních prostor, zajišťování vstupenek na kulturní a sportovní akce v Praze, zprostředkování půjčení aut a limuzín, zajišťování kurýra, turistických prohlídek s průvodcem, rezervací letenek a jízdenek na vlak, praní a čištění prádla a další služby včetně babysittingu. Hostům slouží také vlastní parkoviště zajištěné kamerovým systémem a závorou.

 

Nejbližší okolí

Pro hosty je výhodou snadná dosažitelnost pražské ZOO, Botanické zahrady, Planetária, Holešovické tržnice, kde se dá koupit téměř všechno, sportovního areálu Štvanice s tenisovými kurty, sportovní haly a dalších atraktivních míst Prahy. Pro aktivní hosty je výhodou blízkost parku Stromovka, kde si mohou zaběhat.

 

ČLTKAreál tenisového klubu na Štvanici

 

ČLTKOstrov Štvanice


Vložil/a: Daniel Česák 06.02.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.