Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Pobyt v Absolutum Boutique hotelu

Hotel Praha 7Budete-li hledat příjemné ubytování na úrovni v Praze, je skvělou volbou hotel Absolutum. Je vhodný jak pro krátkodobý pobyt při služební cestě do Prahy, pro obchodní jednání i dovolenou. 

 

 

 

Kde hotel hledat

Hotel se nachází v Praze 7 – Holešovicích v Jablonského ulici. Ubytování Praha 7 má řadu výhod. Mezi největší patří bezprostřední blízkost Holešovického nádraží, kam je to 3 minuty pěšky. Jezdí odtud vlaky směrem na sever republiky a do Německa. Součástí areálu je rovněž autobusové nádraží, které je křižovatkou dálkových spojů i městských linek a tramvajová zastávka. Především je tu však stanice metra Holešovická, které vás dopraví do centra nejrychleji a nejpohodlněji.

 

Hotel Praha 7

 

Co hotel poskytuje

Především je to perfektní ubytování, kterým je boutique hotel známý. V pokojích najdete veškeré pohodlí, mramorovou koupelnu s toaletou, sprchový kout nebo vanu, podlahové vytápění, dále pracovní stůl, trezor, minibar, satelitní TV, WI-FI připojení i klimatizaci.

Hotel má svou restauraci, kde můžete využít i dárku navíc, kterým je poukaz na skleničku vína k večeří. Restaurace Holešovice má skvělou pověst, neboť připravuje kulinářské speciality české i světové kuchyně. Najdete zde příjemné prostředí, možnost posezení u krbu nebo zde můžete uspořádat firemní či rodinnou oslavu. 

 

Hotel Praha

Hotel Praha 7

 

Další služby

K hotelovým službám patří zajišťování taxi, možnost pronájmu konferenčních prostor, zajišťování vstupenek na kulturní a sportovní akce v Praze, zprostředkování půjčení aut a limuzín, zajišťování kurýra, turistických prohlídek s průvodcem, rezervací letenek a jízdenek na vlak, praní a čištění prádla a další služby včetně babysittingu. Hostům slouží také vlastní parkoviště zajištěné kamerovým systémem a závorou.

 

Nejbližší okolí

Pro hosty je výhodou snadná dosažitelnost pražské ZOO, Botanické zahrady, Planetária, Holešovické tržnice, kde se dá koupit téměř všechno, sportovního areálu Štvanice s tenisovými kurty, sportovní haly a dalších atraktivních míst Prahy. Pro aktivní hosty je výhodou blízkost parku Stromovka, kde si mohou zaběhat.

 

ČLTKAreál tenisového klubu na Štvanici

 

ČLTKOstrov Štvanice


Vložil/a: Daniel Česák 06.02.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!