Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Pražský Hotel Jurys poskytne zázemí ať už pro konference, firemní akce nebo i běžné turisty

Hotel JurysKonference jsou celkem neodmyslitelnou součástí pracovního života odborníků z mnoha oblastí. Před organizátory takovýchto setkání všech stojí úkol velmi nelehký. Najít adekvátní prostory, které musejí vyhovět mnoha kritériím.

Hotel Jurys Inn Praha se snaží dostát i těm nejnáročnějším požadavkům. V rámci pronájmu konferenčních prostor vám může nabídnout dvojici plně vybavených sálů. Ty je navíc v případě potřeby možno propojit v jeden a získat tak místnost až o kapacitě sto šedesáti osob. Samozřejmostí je přehledné uspořádání místnosti, Hotel Jurysjejí dostatečné nasvětlení, technologické vybavení v podobě pokrytí wi-fi a pohodlí pro všechny zúčastněné.

Výhodou je i situování vedle nezbytného zázemí, jímž jsou toalety a hotelová restaurace, která nabízí moderní gastronomii z kvalitních sezónních surovin, ať tu českou nebo zahraniční. Kolorit doplňuje bar, kam lze po úspěšném jednání zajít na skleničku například dobrého vína. Pokud si přejete komornější prostory pro účel setkání menšího počtu osob, můžete využít jeden z hned sedmičky menších salonků, které mají rozlohu do 30 metrů čtverečních.

V případě, že byste potřebovali s organizací pomoci, k ruce vám rovněž bude tým vyškolených profesionálů, který se o účastníky konference rád postará.

 

Konferenční sál

 

Ideální také pro dovolenou s rodinou či s partnerem

Prosíme, abyste respektovali to, že se v prostorách našeho hotelu nekouří. Platí to jak pro konferenční místnosti, tak i pro pokoje. K dispozici je v nich klimatizace a rovněž pokrytí wi-fi. Pokoj typu premium vám navíc umožní pohled na Prahu tak trochu z ptačí perspektivy, je tak ideálním i pro pobyt ve dvou. Hotel Jurys je situován přímo v centru města.

Což mu poskytuje výhodu perfektní dopravní dostupnosti. V těsné blízkosti se nachází autobusové nádraží Florenc, stejnojmenná stanice metra i hlavní vlakové nádraží. Můžete využít i tramvajovou zastávku. Pokud by se vám nechtělo využít libovolný způsob dopravy, četné krásy české metropole se samozřejmě dají objevovat také pěšky, ať se vypravíte do víru nočního života nebo dáte přednost romantické náladě při klidné procházce městem. Pražský Karlín je dnes moderní, stále se rozvíjející čtvrtí, která se vyrovná těm ve slavných evropských metropolích. A hotel Jurys Inn představuje komfortní ubytování přímo na Florenci.

 

Zajímavost z blízkého okolí

V pěší blízkosti hotelu, zhruba 200 metrů směrem k Vltavě najdete zelenou oázu klidu. Ostrov Štvanice, kterou rozděluje Hlávkův most na dvě části, je domovem nejstaršího tenisového klubu u nás. Každoročně se na dvorcích Čltk konají mezinárodní turnaje okruhu WTA a ATP tour.

 

Ostrov Štvanice

Ostrov Štvanice

 

Hlávkův most avšak není jedinou dopravní tepnou vedoucí přes Štvanici, o kousek dál mezi zadním vchodem tenisového areálu a skateparkem se nachází Negrelliho viadukt. Tento architektonicky zajímavý železniční most je druhým nejstarším pražským mostem, hned po Karlově mostě. Byl zbudován v roce 1850 pod taktovkou rakouského dopravního inženýra Aloise Negrelliho von Mold-Elbe.


Viadukt - Štvanice

Viadukt - Štvanice

   Ostrov Štvanice a Negrelliho viadukt při pohledu z Hlávkova mostu

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 25.09.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.