Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

San Vito Lo Copo - krásna Sicílie

Tradiční turisté ještě neobjevili San Vito Lo Capo, takže pokud hledáte nádherně křišťálově modrou vodu, krásné počasí a klidné pláže tak jste na správném místě. San Vito lo Capo je malé město nacházející se na severozápadním pobřeží Sicílie , v provincii Trapani , na pobřeží Tyrhénského moře. Pláž má  asi 3 km s bílým pískem  a je zasazená do zálivu, který ji chrání před silnými proudy, což umožňuje rodinám a dětem bezpečně plavat.

 

 Na obou stranách zátoky jsou skalnaté  pláže s hlubší vodou a mořské dno pokryté korály. Ideální pro milovníky šnorchlování a potápění. Kromě písečné zátoky - San Vito lo Capo je v blízkosti přírodní rezervace Zingaro , skutečný klenot neposkvrněnou přírodou . Hora Monaco je další známou lokalitou pro několik horských jeskyní , malebné stezky s panoramatickým výhledem . Mezi oblíbené aktivity v této oblasti patří sluneční lenošení , potápění, jachting, windsurfing trekking a horolezectví .

 Město má  pravidelné akce jako je kuskus festivalu v září, nebo mezinárodní Kite Festival v květnu na pláži a letní hudební festival v červenci.

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 04.03.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!