Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

San Vito Lo Copo - krásna Sicílie

Tradiční turisté ještě neobjevili San Vito Lo Capo, takže pokud hledáte nádherně křišťálově modrou vodu, krásné počasí a klidné pláže tak jste na správném místě. San Vito lo Capo je malé město nacházející se na severozápadním pobřeží Sicílie , v provincii Trapani , na pobřeží Tyrhénského moře. Pláž má  asi 3 km s bílým pískem  a je zasazená do zálivu, který ji chrání před silnými proudy, což umožňuje rodinám a dětem bezpečně plavat.

 

 Na obou stranách zátoky jsou skalnaté  pláže s hlubší vodou a mořské dno pokryté korály. Ideální pro milovníky šnorchlování a potápění. Kromě písečné zátoky - San Vito lo Capo je v blízkosti přírodní rezervace Zingaro , skutečný klenot neposkvrněnou přírodou . Hora Monaco je další známou lokalitou pro několik horských jeskyní , malebné stezky s panoramatickým výhledem . Mezi oblíbené aktivity v této oblasti patří sluneční lenošení , potápění, jachting, windsurfing trekking a horolezectví .

 Město má  pravidelné akce jako je kuskus festivalu v září, nebo mezinárodní Kite Festival v květnu na pláži a letní hudební festival v červenci.

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 04.03.2014


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.