Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Sháníte ubytování v Istanbulu? Připravte si jen 414 korun!

Modrá mešita, Istanbul. Zdroj: en.wikipedia.org

Istanbul-Konstantinopol-Cařihrad, město na rozhraní dvou kontinentů plné kultury a historie. Pokud vás cesty zavedou právě sem, nemusíte se obávat o to, že byste neměli kam hlavu složit. Pakliže netoužíte po vysavači peněženek v podobě přepychových hotelů, i v Istanbulu se dá levně a komfortně ubytovat. Ezgi Apartmány se nacházejí pět minut chůze od Modré mešity, v ceně za jednu noc je wi-fi internet a snídaně. Pokoj pro 4, Apartmány EzgiCena na osobu se liší podle počtu cestujících. Pokud chcete pokoj pro dva s manželskou postelí, zaplatíte 498 korun na hlavu. Pokud cestujete ve třech, je to už 414 korun na hlavu a pokud si přejete rodinný pokoj pro čtyři osoby, cena klesne až na 379 korun za jednoho na jednu noc. V základním servisu je započítaná i klimatizace, TV na pokoji, vlastní koupelna a mini lednička. Tyto ceny pokojů jsou akční, neváhejte proto objednávat. Orientačně se jedná o termín z 15. na 16. října. Pokoje si můžete prohlížet zde.

V Istanbulu nezapomeňte zhlédnout nejvzácnější a nejkrásnější turecké památky. Konstantinův sloup, stojící na svém místě už od roku 330! Modrou mešitu, která je nejblyštivější perlou Istanbulu a má dokonce šest minaretů. Tulipánovou mešitu, Hagia Sofia - Chrám boží moudrosti anebo si zajděte na velký turecký Bazar, obrovský osmanský trh pod jednou střechou, kam se vejde až 4 tisíce obchůdků. 

Istanbul

 

Vložil/a: Tereza Chaloupková 15.09.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!