Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Sháníte ubytování v Istanbulu? Připravte si jen 414 korun!

Modrá mešita, Istanbul. Zdroj: en.wikipedia.org

Istanbul-Konstantinopol-Cařihrad, město na rozhraní dvou kontinentů plné kultury a historie. Pokud vás cesty zavedou právě sem, nemusíte se obávat o to, že byste neměli kam hlavu složit. Pakliže netoužíte po vysavači peněženek v podobě přepychových hotelů, i v Istanbulu se dá levně a komfortně ubytovat. Ezgi Apartmány se nacházejí pět minut chůze od Modré mešity, v ceně za jednu noc je wi-fi internet a snídaně. Pokoj pro 4, Apartmány EzgiCena na osobu se liší podle počtu cestujících. Pokud chcete pokoj pro dva s manželskou postelí, zaplatíte 498 korun na hlavu. Pokud cestujete ve třech, je to už 414 korun na hlavu a pokud si přejete rodinný pokoj pro čtyři osoby, cena klesne až na 379 korun za jednoho na jednu noc. V základním servisu je započítaná i klimatizace, TV na pokoji, vlastní koupelna a mini lednička. Tyto ceny pokojů jsou akční, neváhejte proto objednávat. Orientačně se jedná o termín z 15. na 16. října. Pokoje si můžete prohlížet zde.

V Istanbulu nezapomeňte zhlédnout nejvzácnější a nejkrásnější turecké památky. Konstantinův sloup, stojící na svém místě už od roku 330! Modrou mešitu, která je nejblyštivější perlou Istanbulu a má dokonce šest minaretů. Tulipánovou mešitu, Hagia Sofia - Chrám boží moudrosti anebo si zajděte na velký turecký Bazar, obrovský osmanský trh pod jednou střechou, kam se vejde až 4 tisíce obchůdků. 

Istanbul

 

Vložil/a: Tereza Chaloupková 15.09.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.