Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Týden na Sardinii-ubytování pod 5 tisíc na osobu!

Sardinské plážeDlouhé bílé písečné pláže a blankytné moře na Sardinii nejsou nedostižným snem z katalogu luxusních dovolených. Akční ubytování v sardinském Algheru lze s dostatečným předstihem sehnat i za 9 637 korun pro dva se snídaní. Jedná se tedy o cenu 4 820 korun za jednu osobu na 7 nocí. Takový obnos dáte i za nejeden český penzion. Pokud vás láká agroturistika je pro vás ubytování Bed and Breakfast Le Camelie tou správnou volbou. Bed and Breakfast Le CamelieÚžasná sardinská destinace Alghero je jednou z cílových stanic nízkonákladových leteckých dopravců. Z Bratislavy se do Alghera dostanete za cenu i pod 2 tisíce korun se společností Ryanair! Proto by stálo za pokus, zkombinovat akční letenku s akčním ubytováním. A možná to bude pro vás překvapení, ve výsledku se nejedná o drahou záležitost. Hacienda Bed and Breakfast Le Camelie s šesti pokoji leží v orchidejovém háji 6 kilometrů od městského centra a k snídani jsou podávány vlastní výrobky přilehlé farmy a místní čerstvé ovoce.

Ubytování Bed and Breakfast Le CamelieUbytovaným je k dispozici zahrada a venkovní gril. V pokoji je vedle nezbytné klimatizace a TV i výhled do zahrady a balkon. Parkování je v objektu zdarma, k dispozici zapůjčení kola. Pláž Maria Pia se nachází 3.8 km od ubytování Le Camelie. Přibližně stejně daleko je i mezinárodní letiště. Ještě dodáme, že tato cena je už za plné sezóny od 23. do 30. června 2015. 

Ubytování si prohlížejte na tomto odkazu.

Vložil/a: Tereza Chaloupková 11.10.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!