Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Týden na Sardinii-ubytování pod 5 tisíc na osobu!

Sardinské plážeDlouhé bílé písečné pláže a blankytné moře na Sardinii nejsou nedostižným snem z katalogu luxusních dovolených. Akční ubytování v sardinském Algheru lze s dostatečným předstihem sehnat i za 9 637 korun pro dva se snídaní. Jedná se tedy o cenu 4 820 korun za jednu osobu na 7 nocí. Takový obnos dáte i za nejeden český penzion. Pokud vás láká agroturistika je pro vás ubytování Bed and Breakfast Le Camelie tou správnou volbou. Bed and Breakfast Le CamelieÚžasná sardinská destinace Alghero je jednou z cílových stanic nízkonákladových leteckých dopravců. Z Bratislavy se do Alghera dostanete za cenu i pod 2 tisíce korun se společností Ryanair! Proto by stálo za pokus, zkombinovat akční letenku s akčním ubytováním. A možná to bude pro vás překvapení, ve výsledku se nejedná o drahou záležitost. Hacienda Bed and Breakfast Le Camelie s šesti pokoji leží v orchidejovém háji 6 kilometrů od městského centra a k snídani jsou podávány vlastní výrobky přilehlé farmy a místní čerstvé ovoce.

Ubytování Bed and Breakfast Le CamelieUbytovaným je k dispozici zahrada a venkovní gril. V pokoji je vedle nezbytné klimatizace a TV i výhled do zahrady a balkon. Parkování je v objektu zdarma, k dispozici zapůjčení kola. Pláž Maria Pia se nachází 3.8 km od ubytování Le Camelie. Přibližně stejně daleko je i mezinárodní letiště. Ještě dodáme, že tato cena je už za plné sezóny od 23. do 30. června 2015. 

Ubytování si prohlížejte na tomto odkazu.

Vložil/a: Tereza Chaloupková 11.10.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.