Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Akční ubytování     

Ubytování na pražském botelu Vodník

Booking.comPrague River Hotel Vodník kotví na Vltavě v městské části Praha 5, v romantické lokalitě 4 km od Karlova mostu. Poskytuje solárium a Wi-Fi internet v ceně dostupný ve všech jeho prostorách.

29 pokojů v podpalubí botelu je vybaveno klimatizací s vlastní koupelnu. Většina z nich disponuje pěkným výhledem na Vyšehrad nebo Dětský ostrov.

 

 

 

Hotelová restaurace s terasou poskytuje výhled na Vltavu a nabízí rozmanitý výběr jídel. Jen pár minut pěšky od tohoto lodního hotelu najdete velký výběr dalších restaurací, kaváren a barů.

Velkou výhodou tohoto zajímavého ubytování je jeho poloha v centru českého velkoměsta. Loď kotví pouhých 200 metrů od smíchovského nádraží. Vzdálenost od Letiště Václava Havla činí 15 Km, parkoviště lze využívat za poplatek.

Cena pokoj s manželskou postelí se pohybuje okolo 1217 Kč /noc

Booking.com

Booking.com

Booking.com

Booking.com

Booking.com

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 31.07.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.