Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Ve španělské Granadě seženete ubytování za 250 korun na noc

Granadská Alhambra

Levné ubytování v opravdu horké turistické destinaci ve španělské Granadě nabízí Hostel Bocanegra. Pro pár cestovatelů vychází cena jednoho pokoje s manželskou postelí a vlastní koupelnou za 333 korun za jednoho. Hostel Bocanegra také nabízí bezplatnou wi-fi ve všech pokojích, a pro samostatné cestovatele dokonce noc za 250 korun ve společné ložnici na palandě. Ceny jsou uvedeny k datu 12. až 13.září. Hostel Bocanegra leží ve výhodné pozici dál od rušného centra, ale v dostupné vzdálenosti ke granadským památkám i pěšky. Za rohem je obchod s potravinami.

Největší Granadská pamětihodnost a zároveň skvost na evropském kontinentu je středověký komplex paláců Alhambra, zdobící město Granada od dob maurské nadvlády. V překladu „Rudý hrad“ nechali vystavět v 9. století arabští vládci a dnes patří k nejpozoruhodnějším stavbám nejen Granady ale i Španělska. Proto si na její prohlídku raději zarezervujte vstupenky předem, kvůli omezené kapacitě dostává každý návštěvník lístek s vlastním časem vstupu.

Další jedinečností města Granady jsou blízké hory Sierra Nevady, které obklopují a k neuvěření dekorují obrázek exotického přímořského města svými zasněženými vrcholky. Hory jsou od města vzdálený necelých 35 kilometrů. Nezbývá než dodat- užijte si pobyt!

Ubytování v Hostelu Bocanegro v Granadě si můžete prohlédnout a objednat na tomto odkazu.

Hostel Bocanegro v Granadě, Booking.com

Pokoj v hostelu Bocanegro, Booking.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Tereza Chaloupková 31.08.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.