Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka     

Ve španělské Granadě seženete ubytování za 250 korun na noc

Granadská Alhambra

Levné ubytování v opravdu horké turistické destinaci ve španělské Granadě nabízí Hostel Bocanegra. Pro pár cestovatelů vychází cena jednoho pokoje s manželskou postelí a vlastní koupelnou za 333 korun za jednoho. Hostel Bocanegra také nabízí bezplatnou wi-fi ve všech pokojích, a pro samostatné cestovatele dokonce noc za 250 korun ve společné ložnici na palandě. Ceny jsou uvedeny k datu 12. až 13.září. Hostel Bocanegra leží ve výhodné pozici dál od rušného centra, ale v dostupné vzdálenosti ke granadským památkám i pěšky. Za rohem je obchod s potravinami.

Největší Granadská pamětihodnost a zároveň skvost na evropském kontinentu je středověký komplex paláců Alhambra, zdobící město Granada od dob maurské nadvlády. V překladu „Rudý hrad“ nechali vystavět v 9. století arabští vládci a dnes patří k nejpozoruhodnějším stavbám nejen Granady ale i Španělska. Proto si na její prohlídku raději zarezervujte vstupenky předem, kvůli omezené kapacitě dostává každý návštěvník lístek s vlastním časem vstupu.

Další jedinečností města Granady jsou blízké hory Sierra Nevady, které obklopují a k neuvěření dekorují obrázek exotického přímořského města svými zasněženými vrcholky. Hory jsou od města vzdálený necelých 35 kilometrů. Nezbývá než dodat- užijte si pobyt!

Ubytování v Hostelu Bocanegro v Granadě si můžete prohlédnout a objednat na tomto odkazu.

Hostel Bocanegro v Granadě, Booking.com

Pokoj v hostelu Bocanegro, Booking.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Tereza Chaloupková 31.08.2014

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!