Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Aegean Airlines mezi Prahou a Aténami zahájí od léta 2018 každodenní přímé lety

Denní přímé letecké spojení mezi Prahou a řeckou metropolí se stane od nové letní sezony realitou. Největší řecký letecký dopravce zajistí navýšení spojů od 8. 6. 2018 s novým letním letovým řádem.

 

 

Lety mezi oběma hlavními městy bude zajišťovat letoun typu Airbus A 320 s kapacitou 174 míst. Letenky na této trase jsou již v prodeji a to za standartní cenu.

 

Praha (PRG) -> Athény, Řecko (ATH)

Dříve do Atén létaly z Prahy ČSA, ale k 1.9. 2015 byly lety ukončeny. Dnes je tak jediným přímým pravidelným dopravcem Aegan Airlines. Doba letu na této trase - 2h 30m.


Web řecké aerolinky: www.aegeanair.com

Zdroj zprávy: prg.aero.cz

 


Úvodní fotka: By Aero Pixels from England (Aegean Airlines A320 SX-DNC) [CC BY 2.0 (http://creativecommons.org/licenses/by/2.0)], via Wikimedia Commons

2. fotka: By Savh (Own work) [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0)], via Wikimedia Commons


Vložil/a: Daniel Česák 18.08.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.