Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Aerolinka Primera Air nasadí Airbus A321 na lety přes Atlantik

Dopravce Primera Air začal prvního května s letounem typu Airbus A321neo létat přes Atlantik, od zítřka přidává z londýnského letiště Stansted další linky do Bostonu. Informace o letu ukazují, že letadlo zvládne cestu ve většině případů za cca osm hodin, už ale bylo ve vzduchu i skoro devět hodin.

 

Jedná se o další aerolinku, která nabízí levné lety přes Atlantik, už delší dobu létá na této trase např. Norwegian nebo WOW Air.

Příchod low cost dopravců, kteří obvykle začínají na cenách okolo tří tisíc za jednosměrnou letenku, přinutil velké dopravce značně zlevnit a také přijít s tarify s cenami jen za sedačku, nikoliv včetně zavazadla.

Množství letenek za nižší ceny bývá ale většinou limitován. Primera Air na webu uvádí ceny začínající na 99 USD, ve skutečnosti avšak není za tuto cenu v jejich rezervačním systému aktuálně jediná letenka přes Atlantik.

 

Web aerolinky: https://primeraair.com

 

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 10.05.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Plánujete se potápět v zahraničí? Nezapomeňte si sjednat pojištění potápění. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.