Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Air Arabia: Nová linka na trase Praha - Sharjah

Low cost dopravce Air Arabia nově nabídne spojení z Prahy na letiště Šardžá (Sharjah), které leží zhruba 30 km od Dubaje. Tento spoj může tak sloužit jako alternativa k letišti Dubai International. Z Prahy do oblasti SAE tak přibude čtvrtý dopravce, z pražské Ruzyně do Spojených arabských emirátů již létají: Emirates, Flydubai a český SmartWings.

 

 

 

Letenky lze rezervovat na webu aerolinky www.airarabia.com/en

 

Linka bude v provozu 5x týdně a to ve dnech: úterý, středa, čtvrtek, pátek a sobota.  První letoun na této trase vzlétne 11.12.2018. Dopravce bude do této destinace létat s Airbusem A320 pro 168 cestujících. 

 

Letový řád linky:

 

Letenky v nejlevnějším tarifu zahrnují převoz jen příručního zavazadla do 10 kg, odbavené za poplatek.

 

 

 

  Air Arabia je první nízkonákladovou aerolinkou na Arabském poloostrově, létat začala v roce 2003. Kromě základny v Šardžá má pobočky v Maroku a Egyptě. Disponuje 52 letouny typu Airbus A320-200, objednané má též A321neo. Společnost létá do více než 150 destinací po celém světě.
Air Arabia jsou prvními nízkonákladovými aeroliniemi na Arabském poloostrově, létat začaly v roce 2003. Kromě své základny v Šardžá mají pobočky v Maroku či Egyptě. Firma má 52 airbusů A320-200, objednané také A321neo. Firma létá do více než 150 destinací.

Více na https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-live-ekonomika/557782/z-prahy-do-sae-pribude-ctvrty-dopravce-air-arabia-do-sardza.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 06.08.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!