Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Akční letenky do jižní Ameriky - Lufthansa

Poznejte mnoho rozmanitých stránek, které vám Kolumbie nabízí: od džungle po překrásné karibské pláže, od světově nejrozsáhlejších měst po koloniální osady s působivou architekturou. Poznejte latinsko americký bujarý noční život, který vás dokáže zaměstnat i na několik nocí. Navštivte hlavní světovou oblast pro pěstování kávy a ochutnejte pravou kolumbijskou kávu.

Od 31. října 2010 bude Lufthansa létat do Bogoty 5 krát týdně a po určitou dobu tam s Lufthansou můžete letět již od 14.990 Kč.(Konečná cena za zpáteční let. Cestovní podmínky a cena závisí na aktuální dostupnosti.)

Registrujte se zdarma na našem webu, budeme vás pravidelně informovat o aktuálních akčních zlevněných letenkách nejen společnosti Lufthansa. Informujeme své uživatele o letenkách i pod 500,- Kč vč. tax. Navíc každý registrovaný může získat slevu na letenky u Pelikan.cz, nebo v restauraci na letišti, či na různá ubytování. Více informací zde.

Vložil/a: Daniel Česák 30.09.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!