Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Akční letenky do jižní Ameriky - Lufthansa

Poznejte mnoho rozmanitých stránek, které vám Kolumbie nabízí: od džungle po překrásné karibské pláže, od světově nejrozsáhlejších měst po koloniální osady s působivou architekturou. Poznejte latinsko americký bujarý noční život, který vás dokáže zaměstnat i na několik nocí. Navštivte hlavní světovou oblast pro pěstování kávy a ochutnejte pravou kolumbijskou kávu.

Od 31. října 2010 bude Lufthansa létat do Bogoty 5 krát týdně a po určitou dobu tam s Lufthansou můžete letět již od 14.990 Kč.(Konečná cena za zpáteční let. Cestovní podmínky a cena závisí na aktuální dostupnosti.)

Registrujte se zdarma na našem webu, budeme vás pravidelně informovat o aktuálních akčních zlevněných letenkách nejen společnosti Lufthansa. Informujeme své uživatele o letenkách i pod 500,- Kč vč. tax. Navíc každý registrovaný může získat slevu na letenky u Pelikan.cz, nebo v restauraci na letišti, či na různá ubytování. Více informací zde.

Vložil/a: Daniel Česák 30.09.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.