Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

BRITISH AIRWAYS INVESTUJÍ 6,5 MILIARDY LIBER A MODERNIZUJÍ TŘÍDU WORLD TRAVELLER PLUS

Praha, 18. ledna 2019 - Společnost British Airways v současnosti realizuje pětiletý plán investic ve výši 6,5 miliardy liber, jehož součástí je také výrazná modernizace cestovní třídy premium economy, nazvané World Traveller Plus. V příštích měsících s sebou přinese změny zařízení kabiny, služeb i podávaného jídla – nová nabídka pokrmů bude k dispozici od 1. února 2019.

 


Po zavedení nových jídelních menu si cestující budou moci vybírat své hlavní jídlo ze tří možností a dostanou také vydatnější druhé teplé jídlo v pozdější fázi letu. Na nových jídelních lístcích najdete: dušené britské hovězí s pečenými novými bramborami, cibulovou omáčkou a omáčkou bourguignon; pečenou perličku s dušeným červeným zelím, zelenými fazolkami, pečenými bramborami a hořčičnou omáčkou s pažitkou; těstoviny rigatoni v krémové česnekové a bylinkové omáčce s pórkem, dýní a baby špenátem. 

Skvělý zážitek z létání

Společnost rovněž investuje do příslušenství cestovní třídy World Traveller Plus: na jaře se vydají do oblak nové soupravy s cestovními potřebami, nové pokrývky a polštáře.

Carolina Martinoli, ředitelka pro Brand and Customer Experience společnosti British Airways, uvedla: „Tato nejnovější část naší investice ve výši 6,5 miliardy liber vylepší cestovní třídu World Traveller Plus a cestujícím přinese skutečnou změnu. V únoru začneme podávat jídla z nového menu a na jaře bude následovat nová sada cestovních potřeb a nové pokrývky a polštáře, které přinesou více pohodlí a dotek luxusu.“

British Airways minulý rok na letech z londýnského letiště Gatwick představily ve třídě World Traveller Plus nové sedadlo. To nabízí o polovinu větší obrazovku zábavního systému a opěrky hlavy a nohou nastavitelné v šesti směrech, aby vyhovovaly cestujícím všech výšek. Tímto sedadlem budou vybavena letadla typu Airbus A350, která budou letos dodána.

Zákazníci cestující v třídě World Traveller Plus si mohou své hlavní jídlo objednat nejpozději 24 hodin před odletem, což jim zaručí, že je dostanou podle svého výběru. Objednávku lze provést prostřednictvím nástroje pro správu rezervace „Manage My Booking“ na adrese ba.com.

Přípravy na stoleté výročí

Rok 2019 je rokem, v němž British Airways slaví své stoleté výročí. Společnost během období pěti let realizuje investice ve výši 6,5 miliardy liber ve prospěch svých zákazníků. Jsou z nich financována nová letadla, nové interiéry, nová nabídka jídla, nové salonky, síť WiFi a nové linky.

 

 

O společnosti British Airways

  • British Airways létají do více než 200 destinací po celém světě.
  • British Airways nabízejí v široké škále světových destinací velké množství pečlivě vybraných hotelů, pronájmů aut a zážitků, které si můžete rezervovat společně s lety na adrese ba.com/holidays.
  • Společnost je jednou z největších světových mezinárodních aerolinií – každoročně po celém světě přepraví přibližně 40 milionů cestujících.
  • Společnost na většině svých letů na dlouhé vzdálenosti nabízí výběr ze čtyř cestovních tříd.
  • British Airways zahájily svůj investiční plán v objemu mnoha milionů liber, který má prospět jejím zákazníkům zaměřením na vynikající úroveň prémiových cestovních tříd, větší výběr a vyšší kvalitu pro všechny.
  • British Airways konkrétně investují 600 milionů liber do cestovní třídy Club World, včetně vynikajícího jídla a luxusního povlečení White Company – a navíc od roku 2019 dostane nová sedadla s přímým přístupem do uličky. Na londýnském letišti Heathrow byla otevřena sekce First Wing určená k registraci před letem, která má přímý přístup k bezpečnostním kontrolám a salonkům. Salonky v celé síti British Airways projdou renovací a zdokonalením.
  • Cestovní třída Club Europe byla zavedena i na vnitrostátních letech ve Velké Británii a všichni zákazníci se mohou těšit na aktuálně zaváděnou poslední generaci Wi-Fi ve všech letadlech British Airways, na dlouhé i krátké vzdálenosti.
  • British Airways provozují většinu letů z Terminálu 5, svého domova na londýnském letišti Heathrow. Tento terminál o rozloze 50 fotbalových hřišť dokáže odbavit 30 milionů zákazníků ročně.
Vložil/a: Daniel Česák 18.01.2019


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Plánujete se potápět v zahraničí? Nezapomeňte si sjednat pojištění potápění. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!

Rádi cestujete do Chorvatska? A pro letošek ještě žádnou dovolenou nemáte vybranou, zkuste se podívat na aktuální last minute dovolenou v Chorvatsku a vyberte si dovolenou podle svého gusta.