Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Častější lety mezi Prahou a Dubají

Flydubai, en.wikipedia.orgArabský letecký dopravce flydubai zvýší od 21. 6. 2016 množství letů na lince spojující pražskou Ruzyň s emirátem Dubaj na sedm týdně. Dosud lety na lince probíhaly ve středu, pátek, sobotu a neděli. Letecké spojení bude tedy probíhat každý den a linka bude obsluhována Boeingem 737-800.

O aerolince flydubai

Letecká společnost flydubai  byla založena vládou emirátu Dubaj v roce 2008. Státní aerolinka operuje z terminálu 2 na Mezinárodním letišti v Dubaji. Dubajský dopravce disponuje flotilou 50 zcela nových letadel Boeing 737-800 NG a obsluhuje z Dubaje více než 95 destinací po celém světě.

Teritorium působnosti dopravce: Střední východ, severní Afrika, východní Afrika na indickém subkontinentu, Asie a Evropa.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 24.11.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.