Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Cestovní pojištění nemusí být drahé

Hodně cestujete? Služebně nebo soukromě? Cestovní pojištění se vám postará o okamžitou pomoc i během pobytů v daleké cizině. Možná si říkáte, že nemáte tolik peněz na utrácení a sotva jste pokryli výdaje na zajištění dovolené, ale stát se může cokoliv nečekaného...

Pojištění na míru

Kvalitní pojistky se dají přizpůsobit individuálně – tedy na míru vašim potřebám. Jestliže hledáte výhodnější ceny, porovnávejte díky nezávislým srovnávačům online, ale rovněž můžete uzavírat pojištění na cesty online – získáte několika procentní slevy. Cestovní pojištění vám zajistí plnohodnotnou lékařskou péči, další rizika si musíte extra připojistit. Základní sazby pojištění zahrnují lékaře, pojištění pro případ neuskutečnění zájezdu, slevy pro skupinové či rodinné pojištění, léčebné výlohy v zahraničí, pojištění odpovědnosti, pojištění zavazadel, trvalé následky úrazu, smrt úrazem, denní odškodné při úrazu. Připojistit si musíte rizikové sporty, jakými jsou lyžování, horolezectví a mnohé jiné sportovní aktivity.

Asistence na cestách

Cestovní pojištění by mělo obsahovat asistenční služby. Pokud se vám něco stane, jistě tyto služby oceníte. Asistence se dá během cesty využívat odkudkoli, pokud dojde nečekané nepříjemnosti a budete potřebovat pomoc v tísňové situaci. Rozsah asistenčních služeb závisí na sjednaném typu pojištění, dále na limitech pojistného plnění i na zvolené pojišťovně. Konkrétní úkony, které zahrnuje asistenční služba, se vždy uvádí v pojistných podmínkách. Asistence může zahrnovat také tzv. předcestovní asistenci, kdy se ještě před cestou do ciziny dozvíte důležité informace týkající se cílové země. Dozvíte se například o vízech, o politické situaci, doporučených očkováních, používaných cizích měnách, ale i o tamějších pravidlech silničního provozu. Asistence se dá zajistit kdykoliv – je k dispozici 24 hodin denně.

Nevíte, jaké cestovní pojištění vás vyjde nejlevněji a zároveň nabídne vše, co nutně potřebujete na cesty? Není problém si nechat udělat kalkulaci na webových stránkách Srovnejto.cz, kde se dojde k nezávaznému porovnání významných pojišťovacích společností a jejich produktů – v tomto případě jde konkrétně o cestovní pojištění. Následně poznáte, že cestovat s s pocitem zabezpečení v době nesnází nemusí být nijak nákladné...

 

Komerční sdělení

Vložil/a: Daniel Česák 11.12.2013


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.