Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Dnes a zítra lyžování na Razule za hubičku

RazulaLyžařský areál Razula ve  Velkých Karlovicích připravil pro zájemce o lyžování výhodnou akci na oslavu dne svatého Valentýna. Přijeďte si dnes a zítra zalyžovat ve dvou v rámci akce Valentýnské lyžování za hubičku a dostanete k jednomu zakoupenému celodennímu skipasu druhý zadarmo.

 

Více informací o této akci si přečtěte zde

 V případě, že dva lyžaři dorazí k pokladně na Razulu spolu a prokáží zde důvěryhodně své vzájemné city, dostanou k jednomu zakoupenému skipasu druhý bezplatně.

 

Jestli své oboustrané sympatie prokáží lyžaři „hubičkou“, nebo přesvědčí obsluhu pokladny o své náklonnosti jiným způsobem, záleží  na jejich fantazii. Samozřejmě se respektuje, že zamilované osoby můžou být i děti nebo osoby stejného pohlaví“.

Tato výhodná akce se týká celodenních skipasů. Na skipas se vztahuje i výhoda hodinového vstupu zdarma do termálních bazénů relax centra Wellness Horal v rámci akce "Lyžuj a plav".

K druhému bezplatnému skipasu je možné vstup do bazénů dokoupit.

 

Vložil/a: Daniel Česák 13.02.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.