Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Easyjet spustil prodej dálkových letů s přestupem. Nabídne letenky do Ameriky a Asie

Britský dopravce Easyjet začal dnes prodávat svým zákazníkům dálkové lety s přestupem přes londýnské letiště Gatwick (LGW). Ve spolupráci s dalšími dvěma aerolinkami, kterými jsou norský Norwegian Air Shuttle a kanadský WestJet nabízí letenky do Bostonu, Buenos Aires, Seattlu, Las Vegas, Orlanda, Halifaxu, Calgary, Vancouveru, Toronta aj.

 

 

Tato nová služba je dostupná na adrese:  www.easyjet.com/en/worldwide

 

Britská aerolinka Easyjet službou Worldwide vytváří konkurenci tradičním leteckým společnostem. Např. cestujícímu z Prahy do Calgary služba usnadní práci tím, že si celou cestu objedná na jednom webu a odstraní mu problémy např. s rozdílnými zavazadly. Na podobném principu spojování letů různých aerolinek funguje český vyhledávač Kiwi.com.

 

 

  Podobné články:

  Irský Ryanair začal nabízet přestupové lety z Prahy

  Nízkonákladovka Easyjet ruší linku Praha – Paříž

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 13.09.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.