Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

EasyJet získal ocenění Nejlepší nízkonákladová letecká společnost Evropy 2011

Přední evropská nízkonákladová letecká společnost easyJet zvítězila v soutěži o Nejlepší nízkonákladovou leteckou společnost v Evropě. Cena, o které rozhodovali sami cestující, byla easyJet udělena na World Airline Awards na Pařížské letecké show. easyJet má nejlepší leteckou síť v Evropě a je čtvrtou největší leteckou společností Evropy.


V leteckém odvětví je World Airline Awards nejprestižnější a respektované ocenění kvality produktů a služeb. O udělení ceny letos v hlasování rozhodovalo více než 18,8 milionu cestujících 100 různých národností. easyJet zvítězil v konkurenci více než 200 leteckých společností. Cestující u produktů a služeb leteckých společností hodnotili 38 různých kritérií.
„Ocenění Nejlepší nízkonákladová letecká společnost Evropy je opravdovým uznáním naší kvalitní práce, kterou každý den odvádí náš personál, aby poskytl ty nejlepší služby,“ říká Mike Campbell, obchodní ředitel easyJet pro Evropu. „Jsme velmi rádi, že nás cestující takto ohodnotili, protože naším cílem je stát se upřednostňovanou leteckou společností Evropy. To nás motivuje k rozvoji naší nabídky snadně dostupné letecké dopravy po Evropě spojené se skvělou péčí o zákazníky.“
Průzkum provedla společnost Skytrax, specialista na průzkumy v letectví. „V Evropě je konkurence mezi nízkonákladovými leteckými společnostmi největší na světě, a to, že easyJet triumfoval, je obrovský úspěch. Cena, která je udělována přímo cestujícími z celého světa, je dokladem skvělé práce easyJet,“ řekl Edward Plaisted, výkonný ředitel Skytrax.

Vložil/a: Daniel Česák 30.06.2011


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.