Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Emirates oznamuje codesharové partnerství s Jetstar Pacific

  • Emirates doplňuje své každodenní lety do Ho Či Minova Města a Hanoje o dalších 14 vnitrostátních destinací ve Vietnamu
  • Rozšiřuje konektivitu do dalších klíčových destinací v Singapuru, Thajsku, Japonsku, Číně, Hongkongu a Austrálii
   
   

Dubaj, SAE a Ho Či Minovo Město, Vietnam, 4. září 2018 – Letecké společnosti Emirates a Jetstar Pacific (IATA: BL) oznamují novou codesharovou dohodu, která prohlubuje již existující partnerství mezi oběma přepravci. Nové partnerství s Jetstar, jež má svou základnu právě v Ho Či Minově Městě, zlepšuje cestujícím Emirates konektivitu na vnitrostátních letech nejen ve Vietnamu, ale také na letech z Vietnamu do Singapuru, Thajska a Austrálie.

 

Emirates Boeing 777-300ER

 

Díky novému codesharu se budou moci cestující Emirates dostat do dalších 14 destinací z Ho Či Minova Města a do dalších 6 destinací z Hanoje. Emirates bude také sdílet letový kód s Jetstar na letech z Ho Či Minova Města do Singapuru a do Bangkoku, přičemž obě tyto destinace slouží jako přestupní pro cestující Emirates, kteří míří do australského Brisbane, Melbourne nebo Sydney.

Kromě Hanoje a Ho Či Minova Města budou moci cestující Emirates díky novému partnerství zavítat i do dalších vietnamských destinací, jako jsou Buôn Ma Thuột, Phu Quoc, Da Lat, Quy Nhon, Tamky Chulai, Hue, Pleiku, Nha Trang, Vinh, Tuy Hòa, Dong Hoi, Thanh Hoa, Haiphong a Danang. V rámci nové dohody Emirates využije své kódové označení pro všechny codesharované lety s přepravcem Jetstar Pacific, čímžtaké umožní cestujícím zakoupit vícero letenek v rámci jediné rezervace. Cestující mířící do Ho Či Minova Města či do Hanoje si také budou moci vybrat, zda budou mít odlet ze stejného letiště, nebo zdali budou chtít odlétat z druhého z těchto dvou měst.

 „Těší nás, že jsme mohli rozšířit naše partnerství s Jetstar Pacific. Díky tomu budou naši cestující moci využít rozšířenou konektivitu do mnoha měst ve Vietnamu a také budou moci dále sbírat letecké míle do svých věrnostních programů Skywards. Celkem 16 vietnamských destinací společnosti Jetstar a dalších 6 destinací v Asii doplňuje Emirates nabídku letů z Evropy do Vietnamu a z Austrálie do Vietnamu přes Bangkok a Singapur. Díky novému partnerství se naše globální síť destinací rozšířila na více než 160,“ řekl Adnan Kazim, Emirates’ Divisional Senior Vice President of Strategic Planning, Revenue Optimisation & Aeropolitical Affairs.

„Tato nová spolupráce nám pomáhá naplňovat slib, že uděláme svět dostupnějším tím, že se o naši rostoucí vietnamskou síť destinací podělíme právě s Emirates. Těší nás i propojení s věrnostním programem Emirates Skywards,“ řekl Alan McIntyre, Jetstar Executive Manager Networks and Partnerships.

Na codesharovaných letech Jetstar, jejíž flotila má 18 letounů A320, mohou cestující využít štědré váhové limity stejně jako na letech Emirates a dostanou také jídlo a občerstvení zdarma během letu. Navíc si cestující budou vybírat sedadla z prvních deseti řad letadel Jetstar, které jsou speciálně určeny právě pro cestující využívající tento nový codeshare.

 

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 04.09.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Plánujete se potápět v zahraničí? Nezapomeňte si sjednat pojištění potápění. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!