Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Emirates spouští lety do Rangúnu a Hanoje

Emirates, en.wikipedia.orgSpolečnost Emirates zahájí 3.8. 2016 novou linku z Dubaje do Rangúnu (RGN) největšího města Myanmaru a hlavního města Vietnamu Hanoje ​​(HAN). Tyto linky budou obsluhovat letouny Boeing 777-300ER. Nové spojení rozšíří počet destinací Emirates v jihovýchodní Asii na 12.

 

Emirates

Město Rangún se 7,2 mil. obyvatel je centrem Myanmaru. Od otevření země cestovnímu turismu vykazuje Myanmar velký nárůst cestovatelů, které přitahuje ekoturistika a velký počet starobylých chrámů.

Hanoj, druhé největší město Vietnamu se nalézá v severní části země. Město je kulturním středem země se spoustou historických památek a míst zapsaných v kulturním dědictví UNESCO. Linka je obzvlášť důležitá také kvůli velké vietnamské komunitě v ČR.

Více informací na www.emirates.com

Pobočka Emirates, www.radicestujeme.euPobočka Emirates v centru Prahy, ul. Na příkopě

 

Vložil/a: Daniel Česák 27.02.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.