Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Emirates na přímých linkách Dubaj-Auckland nasadí A380

AucklandEmirates budou svou každodenní přímou linku, která bez mezipřistání spojuje nejdelší leteckou trasu světa Dubaj - Auckland, nově obsluhovat letounem typu A380. K tomuto navýšení kapacity dochází méně než rok poté, co byl na let nasazen Boeing 777-200LR. Vlajková loď Emirates, dvoupatrový Airbus A380, začne na této trase létat od 30. října 2016.

Jako největší provozovatel A380 na světě má společnost Emirates nyní pro obsluhu své sítě k dispozici celkem 80 těchto strojů. Minulý měsíc letecká společnost navíc přiobjednala další dva nové A380 s plánovaným dodáním ve 4. čtvrtletí roku 2017. Tím se počet objednaných a zatím nedodaných strojů zvýšil na 64. "Největší letadla světa" v barvách aerolinky Emirates aktuálně obsluhují 40 destinací po celém světě – každou čtvrtou v síti Emirates. Počínaje 1. červencem pak nově přibude i Vídeň.

Emirates

Vložil/a: Daniel Česák 30.06.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.