Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Eurowings nabízí internetové připojení na mnoha krátkých a středních trasách

Letecká společnost Eurowings od začátku února zavádí možnost připojení k internetu ve své flotile letounů Airbus. Vedle palubního zábavního systému WINGS Entertainment, který je na krátkých a středních trasách zdarma dostupný již od srpna 2016 prostřednictvím mobilní aplikace, tak přichází nová služba WINGS Connect.

 

Cestující se mohou během letu se společností Eurowings připojit k internetu, surfovat a využívat komunikační nebo streamingové služby. Pro začátek získá každý cestující možnost zdarma si vyzkoušet připojení na deset minut. V tuto chvíli je širokopásmové připojení k dispozici již ve třiceti letadlech, další budou postupně přibývat.


 

 

 

Eurowings nabízejí téměř na všech trasách rychlé připojení k internetu a jako první nízkonákladová letecká společnost k tomu využívají systém satelitního poskytovatele Inmarsat. V minulém roce společnost začala s testováním zdarma ve vybraných letounech. Od února je připraveno dalších třicet strojů Airbus A320 z flotily Eurowings. V následujících týdnech by mělo být surfování na palubě možné již ve více než sedmdesáti letadlech.

 

Cestující mají na výběr ze tří atraktivních balíčků připojení: Connect S čistě pro messaging za 3,90 eur na let, Connect M (surfování včetně filmů a seriálů) za 6,90 eur na let a Connect L (streaming včetně filmů a seriálů) za 11,90 eur na let.

 

Úspěchem bylo již zavedení palubního zábavního systému WINGS Entertainment. Zábavu na svém koncovém zařízení, ať je to chytrý telefon, tablet nebo notebook, využívá během letu velmi mnoho zákazníků Eurowings.

 

 

Eurowings nabízejí internet na palubě společně s technologickým partnerem Inmarsat. Pracuje s nejnovější satelitní širokopásmovou technologií (Ka-Band) a pomocí sítě Global Xpress (GX) poskytuje plynulé a spolehlivé pokrytí krátkých a středně dlouhých tras. Inmarsat spolupracuje se společností Deutsche Telekom. Za výstavbu systému, komponenty i povolení systému je zodpovědná Lufthansa Technik. Nejnovější technologií Ka-Band vybavuje celou flotilu letounů Airbus A320 skupiny Lufthansa Group Airlines, a to vždy během pouhých čtyř dní na jedno letadlo. V rámci koncernu by mělo být do jara vybaveno téměř 185 strojů. Lufthansa Systems připravuje technickou infrastrukturu pro internetové připojení, jako je síť WLAN.

 

Eurowings patří již dávno k technologickým lídrům v odvětví. Jako první nízkonákladová letecká společnost nabízíme svým pasažérům palubní zábavní systém společně s internetovým připojením. Spolupráce se společností Inmarsat s ohledem na přístup k internetu je tedy logickým krokem. Společnost vyvinula v tuto chvíli to nejinovativnější a nejvýkonnější řešení. Naši zákazníci se mohou již v příštích týdnech těšit na rychlý internet v našich letadlech,“ říká Oliver Wagner, obchodní ředitel Eurowings.

 

 


 

Nabízené balíčky jsou založené na průzkumu potřeb zákazníků. Odpovídají filozofii Eurowings – nabídnout klientům přesně to, co potřebují. Průběh zakoupení přístupu k internetu by měl být co nejrychlejší a nejjednodušší a obsluha na vlastním zařízení rychlá a intuitivní. Na zábavním portálu navíc Eurowings přišly s vysokou přidanou hodnotou informací na nastávající cestu, jako jsou tipy na restaurace události, výlety nebo informace o dopravě z cílového letiště.

 

V rámci partnerství se společností Inmarsat se Eurowings rozhodly pro technicky nejinovativnější řešení na trhu: nabízí neměnnou rychlost internetu za letu. Připojení zůstává nepřetržitě k dispozici a umožňuje i ve výšce deseti kilometrů dostatečně rychlý tok dat. Inmarsat je lídrem mezi satelitními poskytovateli a rozvíjí tuto technologii již 25 let.

 

 


 

Vložil/a: Daniel Česák 02.02.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!