Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Eurowings nasadí vetší letouny na Mallorcu

Eurowings nasadí velkoprostorová letadla na vybraných letech z německého Kolína nad Rýnem / Bonnu a Düsseldorfu na Mallorku a zpět. Jde o reakci na zvýšenou poptávku po cestách do této destinace.

 

Pro cestující půjde o zajímavou možnost využít pohodlí letounů Airbus A330 a Boeing 767, s kterými se jinak mohou setkat na mezikontinentálních trasách.

 

Prahu s oběma německými letišti spojují přímé linky společnosti Eurowings, cestující z České republiky si tedy mohou snadno naplánovat cestu tak, aby se z Německa na Mallorku či zpět dopravili právě těmito letadly.

 

Web: www.eurowings.com

 

 

 

 

Po velkém letním vytížení pokračuje i v současné zimní sezóně trend cestování na Mallorku: ostrov přitahuje velké množství návštěvníků v očekávání příjemných jarních teplot, a to i v období od ledna do března. K tomu se přidává fakt, že stále více rodin především z Německa si na španělském ostrově pořizuje prázdninové nemovitosti a často se tedy vydává na cestu mezi domovem a Mallorkou. Eurowings, nejrychleji rostoucí letecká společnost v Evropě, na zvýšenou poptávku reagují nasazováním velkoprostorových letadel.

 

Podle stavu rezervací budou mít z plánovaných zvláštních letů prospěch letiště v Kolíně nad Rýnem / Bonnu a v Düsseldorfu – na obou je letecká společnost Eurowings dopravcem číslo jedna. Eurowings během ledna celkem na 12 letů do Kolína nad Rýnem / Bonnu a zpět nasadí letoun Airbus A330, který pojme 310 pasažérů. Tento typ se jinak používá pro mezikontinentální lety. Díky třídě BEST nabízí množství obzvlášť pohodlných míst, která z cesty na Mallorku udělají nezapomenutelný zážitek. Všichni cestující navíc mohou během letu využívat internet a také palubní zábavní systém. Lety startují z Kolína nad Rýnem ve dnech 3., 4., 10., 17., 24. a 31. ledna.

 

 

Ještě více zvláštních letů na Mallorku se dočkají zájemci o cestu z letiště v Düsseldorfu – kapacitu navýšenou díky extra velkému letadlu Eurowings nabídnou celkem na 22 letech. Zde půjde o letoun Boeing 767, který poskytuje 277 míst pro cestující. V tomto měsíci odstartuje z Düsseldorfu ve dnech 8., 15., 22. a 29. ledna, následují lety 5., 12., 19. a 26. února a 5., 12., 19. a 26. března.

 

 

                                                    Průvodce - Mallorca

 

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 04.01.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!