Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Eurowings rozšířily svou nabídku z Kolína nad Rýnem / Bonnu, Hannoveru a Vídně o Karpathos, Santorini a Cagliari

EWKolín nad Rýnem / Bonn, Hannover, Vídeň, 13. února 2017 - Eurowings pracují na dalším rozšíření sítě linek s cílem nabídnout cestujícím více atraktivních možností pro jejich cesty za dovolenou: V rámci letního letového řádu 2017 nabídnou tři nové trasy z Kolína nad Rýnem / Bonnu, Hannoveru a Vídně. Všechny nové lety lze již nyní zarezervovat na www.eurowings.com.

 

V nabídce Eurowings se nově objevilo spojení mezi letištěm Kolín nad Rýnem / Bonn a řeckým ostrovem Karpathos. Od 5. června 2017 budou Eurowings na Karpathos létat každé pondělí. Letadlo odstartuje z Kolína nad Rýnem / Bonnu ve 4:35, zpáteční let je naplánován na 9:35 místního času. Přílet do Porýní je ve 12:20. Karpathos je po Rhodu druhým největším ostrovem v Dodekanech. Z důvodu skvělých větrných podmínek je jižní část ostrova oblíbená zejména u surfařů. V srpnu se zde tradičně koná windsurfový turnaj.

 

Od 5. května 2017 spojí Eurowings Vídeň a řecký ostrov Santorini. Airbus A320 odstartuje z Vídně ve čtvrtek a v neděli v 6:35 hodin (neděle), nebo ve 12:15 (čtvrtek). Zpáteční let do Vídně je naplánován na 10:40 (neděle), či 16:20 (čtvrtek). Santorini leží asi 100 kilometrů od Kréty. Sopečný ostrov je velmi populární mezi mnoha cestovateli. Velkým lákadlem je mimo jiné bohatá kulinární nabídka zahrnující nejlepší místní pochoutky.

 

21. května 2017 zahájí Eurowings provoz nedělní linky z Hannoveru do Cagliari na Sardinii. Letecká společnost odstartuje z Hannoveru ve 12:00, zpáteční let z Cagliari je v letovém plánu naplánován na 15:25. Cagliari, největší a hlavní město Sardinie, se nachází v jižní části ostrova. Úzké uličky, nádherné fasády a výhled na celý záliv jsou charakteristické pro půvabné staré město. Nádherný výhled na město a na moře poskytuje i vrchol Monte Urpinu. Návštěvníky jistě okouzlí i dlouhé pláže vinoucí se podél tyrkysově modrého moře.

 

Vložil/a: Daniel Česák 13.02.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.