Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

FlixBus nabídne prodej jízdenek přes Google Pay

I tradiční nákup jízdenek se modernizuje. Společnost FlixBus zavádí nyní novinku v podobě nákupu přes Google Pay, služby, kterou lze na tuzemském trhu využívat přibližně rok. Stane se tak vůbec prvním dopravcem s dálkovými autobusy v Evropě, který novinku realizuje.

K dosavadním způsobům bezhotovostního nákupu v podobě platební karty nebo portálu PayPal přibyl systém Google Pay. Začleněn bude do mobilní aplikace určené pro chytré telefony vybavené operačním systémem Android.

 

 

 

Hlavním cílem inovace je zjednodušení i zvýšení bezpečnosti nákupu. Proces si totiž prochází dvoufázovým ověřením, což dává zákazníkům jistotu, že údaje z připojené platební karty nebudou nikdy žádným způsobem zneužity. Jízdenka i s dokladem o koupi vám obratem přijde do vašeho Google účtu, jakmile kliknete na příslušnou ikonu „Koupit s Google Pay“. Není tak nutné mít u sebe peníze. Stačí vám mobilní telefon.

 

 

 

 

     
  Google Pay je online platební systém, který umožňuje provádět rychlé a bezpečné transakce v mobilní aplikaci, na webových stránkách, nebo např. v kamenných obchodech. Při placení stačí mobil přiložit k bezdrátovému terminálu.  
     

 

 

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 04.08.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!