Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Germanwings - devět nových letů do Itálie

Rozšířená nabídka letů z Německa na jih v letním letovém plánu 2011. V rámci nového letového plánu pro rok 2011 rozšířila společnost Germanwings nabídku letů do nových italských destinací z letišť Kolín/Bonn, Stuttgart a Hannover. K tomu budou doplněna spojení z Hannoveru do Izmiru (Turecko) a Palma de Mallorca. Společnost Germanwings vidí v Itálii velký potenciál ve zkušených cestujících hledajících kvalitu, rodinách a pasažérů cestujících služebně. Všechny nové destinace lze rezervovat na webových stránkách www.germanwings.com od středy 13. října od 12 hodin.

Itálie se stala v posledních několika letech oblíbenou destinací nejen pro klasickou „velkou“ dovolenou, ale také pro druhou dovolenou nebo prodloužený víkend. Jihoevropská země se tak otevírá klientům, kteří patří mezi zákaznické skupiny nízkonákladové letecké společnosti Germanwings. Početné tématické cesty, jako například různé zážitkové, gurmánské nebo kulturní, které každý rok nabízejí a inovují cestovní kanceláře, jsou důkazem tohoto trendu.

K novým destinacím z Kolína/Bonnu patří letiště Bari, Cagliari na Sardinii a Pisa. Na letiště Bari a Pisa budou Germanwings létat od 27. března 2011 čtyřikrát týdně a na Sardinii dvakrát týdně. Bari a Cagliari jsou nově v nabídce také ze Stuttgartu. Do Bari budou
od 27. března 2011 ze Stuttgartu vypraveny stejně jako z Kolína/Bonnu čtyři spoje týdně, do Cagliari budou Germanwings létat od 14. dubna dvakrát za týden.

Hannover se může těšit z nových spojů do Neapole, Bari, Benátek (Treviso) a Katanie. Neapol je v letovém plánu na programu od 29. března dvakrát týdně a Bari od konce března jednou týdně vždy ve čtvrtek. Do Trevisa, které leží přibližně 30 kilometrů severně od Benátek, budou Germanwings létat během týdne třikrát, a to každou středu, pátek a neděli. Catanie ležící na největším italském ostrově Sicílii je v letním letovém plánu 2011 na programu Germanwings každou sobotu.

Hannoveru dále přibudou v nabídce až tři nové doplňkové lety týdně do Izmiru v Turecku a jeden spoj vždy v pondělí do Palma de Mallorca. Také všechny tyto nové lety je možné rezervovat od středy 13. října.

Vložil/a: Daniel Česák 13.10.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.