Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Germanwings - nejproduktivnější německá letecká společnost

Nízkonákladová letecká společnost Germanwings patří mezi nejproduktivnější podniky v Německu. To je výsledek v úterý zveřejněné studie společnosti Profiles International, přičemž studie pracuje s různými odvětvími. Mezi leteckými společnostmi mají Germanwings nejlepší ohodnocení, a jsou proto nejproduktivnější německou aerolinkou.

Tímto se nízkonákladová letecká společnost založená v roce 2002 přiřadila k podnikům jako je T-Mobile, Microsoft, Deutsche Bank, Philips, Krombacher Brauerei, Aldi-Süd, Bauhaus a C&A, jež jsou podle studie nejvýkonnější ve svém odvětví. Společnost využila pro aktuální studii výsledky více než tisícovky německých firem z roku 2009.

Podniky byly rozděleny do 12 oblastí, které čítaly celkem 80 podskupin. Ty nejproduktivnější, podle popisu postupu studie, dosáhly nejlepšího poměru mezi obratem a počtem zaměstnanců na plný úvazek. Jako jeden z nejdůležitějších předpokladů výkonnosti stanovili Profiles International kromě technického a finančního zázemí také efektivitu marketingu a odbytu, a především kvalitu zaměstnanců.

Tizková zpráva ze dne 3.11.2010

Vložil/a: 04.11.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.