Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Germanwings - nejproduktivnější německá letecká společnost

Nízkonákladová letecká společnost Germanwings patří mezi nejproduktivnější podniky v Německu. To je výsledek v úterý zveřejněné studie společnosti Profiles International, přičemž studie pracuje s různými odvětvími. Mezi leteckými společnostmi mají Germanwings nejlepší ohodnocení, a jsou proto nejproduktivnější německou aerolinkou.

Tímto se nízkonákladová letecká společnost založená v roce 2002 přiřadila k podnikům jako je T-Mobile, Microsoft, Deutsche Bank, Philips, Krombacher Brauerei, Aldi-Süd, Bauhaus a C&A, jež jsou podle studie nejvýkonnější ve svém odvětví. Společnost využila pro aktuální studii výsledky více než tisícovky německých firem z roku 2009.

Podniky byly rozděleny do 12 oblastí, které čítaly celkem 80 podskupin. Ty nejproduktivnější, podle popisu postupu studie, dosáhly nejlepšího poměru mezi obratem a počtem zaměstnanců na plný úvazek. Jako jeden z nejdůležitějších předpokladů výkonnosti stanovili Profiles International kromě technického a finančního zázemí také efektivitu marketingu a odbytu, a především kvalitu zaměstnanců.

Tizková zpráva ze dne 3.11.2010

Vložil/a: 04.11.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!