Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Germanwings: v říjnu o 18 proc. více pasažérů

GermanWingsNízkonákladová letecká společnost Germanwings, založená koncem října 2002, oslavila osmý rok svého působení na trhu optimisticky: v předcházejícím měsíci vykázala výrazný nárůst počtu přepravených cestujících o téměř 18 procent.

Dohromady přepravili Germanwings v říjnu letošního roku 786 168 cestujících. Ve stejném časovém období loňského roku to přitom bylo jen 666 891 osob. Aerolince se tak podařilo navýšit počet přepravených osob o 120 000 přidáním pouhých 3 letadel do flotily. Vytížení sedadel se v říjnu pohybovalo v průměru okolo 78,5 procent.

Nízkonákladová letecká společnost byla před několika dny oceněna firmou Profiles International jako nejproduktivnější společnost ve svém oboru v Německu.

 

Vložil/a: Daniel Česák 16.11.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.