Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Germanwings zavádí na léto trasu na Tenerife

Nízkonákladová letecká společnost Germanwings rozšiřuje svůj letní letový plán o trasu na ostrov Tenerife. Od 24. září do 29. října 2011 bude cestujícím z letiště Kolín/Bonn k dispozici sobotní spojení na kanárský sopečný ostrov. Již nyní lze rezervovat letenky na webových stránkách www.germanwings.com . Kdo si letenky koupí dříve, může se déle těšit a především ušetří díky nejvýhodnějším cenám.

Právě podzimní měsíce, kdy se pomalu ochlazuje, jsou ideální dobou pro návštěvu největšího z Kanárských ostrovů. Teploty na Tenerife dosahují v září a říjnu příjemných 22 až 24 stupňů a moře se svými 23 stupni stále láká ke koupání.

Vedle letů na Tenerife nabízí Germanwings svým klientům v rámci letního letového plánu pro rok 2011 další spojení z pěti německých letišť do více než 75 zajímavých destinací po celé Evropě.

Vložil/a: Daniel Česák 07.12.2010


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.