Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Informace o Wizzair

WizzairMaďarská společnost Wizzair nabízí letenky do 118 měst na více než 400 spojích. Flotilu aerolinky WizzAir tvoří 63 letounů typu Airbus A320 a dvě A321 na 22 evropských základnách. Aerolinka se v roce 2015 rozrostla o čtyři nové základny: Tuzla, Košice, Debrecín a Lublin.
Společnost dopravila v roce 2015 19 mil. pasažérů, což je o 3,2 mil. víc než v předchozím roce. WizzAir v České republice poskytuje lety do 11 destinací z Prahy a Brna. V roce 2015 Wizzair přepravil téměř půl milionu pasažérů z České republiky, což je o 10 % víc než v předchozím roce.

Wizzair , www.radicestujeme.eu

Vítejte na palubě

Mezi nové zlepšení služeb patří rezervace sedaček v letadle, inovované přednostní odbavení, které pasažérům umožní vzít si s sebou navíc jedno malé zavazadlo spolu s příručním zavazadlem a nová třída Plus Fare, která zahrnuje max. limit zavazadel k odbavení do max. 32 kg, velké kabinové zavazadlo, zrychlené odbavení.

Wizzair, www.radicestujeme.eu

Na palubě

Všechny lety společnosti Wizzair jsou obsluhovány letouny typu Airbus A320 se 180 sedačkami a Airbus A321 s 230 sedačkami. Společnost začala začleňovat nová letadla typu Airbus A321ceo od listopadu minulého roku.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 17.01.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.