Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Informace o Wizzair

WizzairMaďarská společnost Wizzair nabízí letenky do 118 měst na více než 400 spojích. Flotilu aerolinky WizzAir tvoří 63 letounů typu Airbus A320 a dvě A321 na 22 evropských základnách. Aerolinka se v roce 2015 rozrostla o čtyři nové základny: Tuzla, Košice, Debrecín a Lublin.
Společnost dopravila v roce 2015 19 mil. pasažérů, což je o 3,2 mil. víc než v předchozím roce. WizzAir v České republice poskytuje lety do 11 destinací z Prahy a Brna. V roce 2015 Wizzair přepravil téměř půl milionu pasažérů z České republiky, což je o 10 % víc než v předchozím roce.

Wizzair , www.radicestujeme.eu

Vítejte na palubě

Mezi nové zlepšení služeb patří rezervace sedaček v letadle, inovované přednostní odbavení, které pasažérům umožní vzít si s sebou navíc jedno malé zavazadlo spolu s příručním zavazadlem a nová třída Plus Fare, která zahrnuje max. limit zavazadel k odbavení do max. 32 kg, velké kabinové zavazadlo, zrychlené odbavení.

Wizzair, www.radicestujeme.eu

Na palubě

Všechny lety společnosti Wizzair jsou obsluhovány letouny typu Airbus A320 se 180 sedačkami a Airbus A321 s 230 sedačkami. Společnost začala začleňovat nová letadla typu Airbus A321ceo od listopadu minulého roku.

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 17.01.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!