Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Jednoduchý vyhledávač letenek - Airixo

AirixoNeradi vyhledáváte letenky na internetu a nesnášíte komplikované vyhledávače?  Asi nejste jediní a toho si všimli tvůrci webu s cílem vyhledávání levných leteckých spojení. Vývojáři Airixa zjednodušili grafiku a vyhledávací mechanismus na nutné minimum.

Systém bez otálení vypíše přehledně nejlevnější destinace a termíny letů. Airixo pracuje s databázemi 26 nízkonákladových aerolinek viz. (seznam leteckých společností).

Stačí zadat do vyhledávacího okénka cíl vašeho letu a v přehledném výpisu termínů nebude problém se rychle zorientovat. Jste nerozhodní a nevíte, kam poletíte? Nevadí Airixo vypíše seznam letenek podle kontinentů od Evropy až po západní Asii a vy si vyberete vyhovující variantu. V přehledné grafice vidíte vše podstatné. V patičce webu máte pro zjednodušení seznam osmi nejhledanějších měst a zemí.

 

Airixo

Proces výběru letenek  v přehledné grafice

 

 

Mohlo by vás zajímat: Nevyhovuje - li vám Airixo, pak si vyberte z 8 nejrozšířenějších letenkových vyhledávačů u nás

 


 

 

Vložil/a: Daniel Česák 11.01.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.