Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Komfortní autobusová doprava na Jadran

YachtbusChystáte-li se na dovolenou do Chorvatska, můžete jeho krásy poznávat klasicky z pevné země nebo se místo odpočinku na pláži vydat rovnou na moře. Jadran představuje totiž doslova ráj pro jachtaře. Jednak díky svojí blízkosti z naší vlasti a také z důvodu tisícovek ostrovů. Mezi oblíbené destinace patří např. poloostrov Istrie s městy Umag a Pula. V Dalmacii pak taky Zadar a Split, kde byste našli oceňované mariny, a mnohde jsou navíc součástí také jachtařské školy. Bývá pro vás ovšem dovolená spojená nevyhnutelně také s předcestovní přípravou a dávkou stresu? Už nemusí.

Foto, en.wikipedia.orgNechte organizační starosti na profesionálech, doprava do Chorvatska autobusem může být pohodlná a rychlá. Nové YachtBusy společnosti Zindulka vás totiž odvezou rovnou do přístavu, tedy do nejmenší možné vzdálenosti od moře. Nemusíte proto platit žádné poplatky. V případě, že byste si přáli zakotvit také poblíž hotelu nebo vybraného apartmánu, rovněž je to po předchozí domluvě možné. Vyplouvají z Prahy, Jihlavy, Brna, na přání též z Břeclavi či Bratislavy, pro početnější výpravy na základě individuálního přání lze i z jiných měst.

Mimo bezstarostné cesty, při níž si odpočinete, nabízí dopravce také širokou škálu dalších služeb, abyste se navíc nenudili. Dobře zásobená palubní knihovnička, půjčení subwingu a další, samozřejmostí je rovněž občerstvení. Pohodlí zařídí především prémiová Interiér autobususedadla, příliš neváhejte, jejich počet je omezený. Online si však cestu YachtBusem mohou samozřejmě rezervovat i suchozemci. Pokud staví vůz právě v té vaší lokalitě, rozhodně vás na palubu přibere, ač nejste jachtařem. Které mariny v Chorvatsku jsou v dopravě zahrnuty, to najdete přehledně sepsáno na webu dopravce.

Jízdenky do Chorvatska si můžete zakoupit i jednosměrné, zatím realizovaný je spoj do cca desítky lokalit v okolí Zadaru a Splitu. Platbu je nutné provést předem, transakce na palubě YachtBusu lze realizovat hotově v eurech, korunách nebo chorvatských kunách, případně kartou.

Autobus

Autobus do Chorvatska jezdí na trase Praha - Jihlava - Brno - Bratislava - Sukošan - Biograd - Šibenik (2x) - Primošten - Rogoznice - Trogir (3x) - Kaštela

 

 

Vložil/a: Daniel Česák 11.07.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.