Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Letecká společnost KLM zahájila nové služby v Economy Class

KLM Royal Dutch Airlines nabídne novou koncepci služby v ekonomické třídě na palubách mezikontinentálních letů. Na začátku každého letu obdrží cestující Economy Class láhev vody, osvěžující ručník a sluchátka. Cestující jsou tedy ihned připraveni na jejich let. U letů z Amsterdamu bude po této uvítací službě cestujícím nabídnuta rozšířená nabídka jídel.

 

 

 

Na mezikontinentálních denních letech z Amsterdamu bude nové jídelní menu obsahovat výběr z teplého jídla, velký, kvalitní salát a dezert. Na středně dlouhých a delších mezikontinentálních letech bude výběr občerstvení dále zdarma rozšířen o zmrzlinu, sladkosti a jiné chutné občerstvení. Cestující budou také vyzváni, aby se samy obsloužili v kuchyňce. 


Plán služeb mezinárodních letů

Tato nová služba Economy Class byla představena 1. července 2018 v následujících devíti destinacích: Bonaire (přes Arubu), Entebbe (přes Kigali), Fortaleza, Osaka, Hongkong, Vancouver, Soul, Rio de Janeiro a Houston. Od začátku zimního programu, tedy od 28. Října 2018, bude služba již dostupná pro všechny mezikontinentální lety KLM. Lety jsou rozděleny na denní i noční, ale také podle třech různých vzdáleností, a to:

  • Krátké mezikontinentální lety;          
  • Střednědobé mezikontinentální lety;
  • Dlouhé mezikontinentální lety. 

Celková služba bude upravena podle zóny, aby se nejlépe shodovala s biorytmy cestujících. Cestujícím bude, jako vždy, k dispozici řada alkoholických a nealkoholických nápojů na palubě každého letu.

Více viz video: https://www.youtube.com/watch?v=63kaPAF924I&feature=youtu.be  

 

 

 

 

Proč KLM zavádí novou službu v Economy Class?

Nová kolektivní smlouva pro palubní personál společnosti KLM obsahuje doložku, která přiděluje méně členů posádky na mnoho z mezikontinentálních letů. Proto je zapotřebí nastavit efektivnější služby v Economy Class. Díky lepšímu využití prostoru na jídelních vozících mohou být vozíky vybaveny více zásobníky, což zajistí, že cestující budou obsluhováni rychleji. Nová služba je také více v souladu s přáním cestujících. Množství jídel a nápojů zůstává stejné, zatímco kvalita služby se zlepšuje.

 

Udržitelné stravování

Společnost KLM se snaží zajistit, aby její stravování po celou dobu letu bylo co nejvíce udržitelné. Na všech letech společnosti KLM je cestujícím podávána čokoláda a káva s certifikátem UTZ nebo Fairtrade. Pro všechny lety z Amsterdamu zajišťuje společnost KLM kuřecí maso a výrobky z vajec, které jsou certifikovány a byly vyrobeny v podmínkách šetrných ke zvířatům. Za toto úsilí získala letecká společnost KLM ocenění Good Egg Award a Good Chicken Award. Tam, kde je to možné, je zajišťováno udržitelné stravování i na letech do Amsterdamu.

Tato nová koncepce mezinárodní třídy Economy byla navržena s ohledem na udržitelnost. Nádobí i příbory jsou lehčí než dříve, což pomáhá snižovat emise CO2. Dále byla odstraněna papírová prostírání, díky čemuž je každoročně spotřebováno o miliony kusů papírů méně.

 

 

 

O AIR FRANCE KLM

Skupina Air France KLM vznikla v roce 2004 spojením francouzské letecké společnosti Air France s nizozemskou leteckou společností KLM Royal Dutch Airlines. Fúzí vznikla nejsilnější evropská letecká skupina založená na dvou silných značkách a letištích – Schiphol v Amsterdamu a Charlese de Gaulla v Paříži. Obě firmy si přitom zachovávají vlastní identitu a celá skupina se zaměřuje na tři hlavní oblasti podnikání: osobní dopravu, nákladní přepravu a údržbu letadel. Flotila Air France – KLM zahrnuje 546 letadel, kterými přepravuje cestující do 316 destinací ve 115 zemích.

 

 

Air France - KLM je členem globální aliance 20 leteckých společností SkyTeam, která nabízí cestujícím přístup k celosvětově propojené síti více než 16 320 letů denně do 1 052 destinací ve 177 zemích. Společně se společnostmi KLM, Delta Airlines a Alitalia tvoří největší transatlantický společný podnik, který provozuje přes 250 letů denně.

Věrnostní program pro pasažéry Air France KLM, Flying Blue, má 25 milionů členů. Air France létá z Prahy do Paříže na letiště Charlese de Gaulla 6 x denně (celkový počet letů dohromady s partnery).  KLM létá z Prahy do Amsterdamu až 4 x denně na letiště Schiphol, společně s partnerskou aerolinií až 6x denně.

Nejnovější zprávy ze společnosti Air France můžete sledovat v reálném čase díky aplikaci pro iPhone nabízené zdarma na iTunes a na internetových stránkách http://mobile-corporate.airfrance.com/en určených pro chytré telefony. Více informací o KLM najdete na www.klm.com/home/cz/en.

 

 

 

 


Vložil/a: Daniel Česák 04.07.2018


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Cestovní pojištění

Při každé povedené dovolené je cestovní pojištění Vaší neviditelnou oporou.


Zřiďte si cestovní pojištění online. Pojišťovna ERGO má pro vás exkluzivní nabídku!