Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Letos bude zprovozněna nová letecká linka Brno - Mnichov

Sídlo BMWDo konce tohoto roku spojí Brno s Mnichovem dlouho očekávaná letecká linka. Spoj bude provazován  britským leteckým dopravcem BMI Regional ve spolupráci s německou Lufthansou. Frekvence letů je naplánována na každý den, kromě soboty. Odlety budou probíhat z letiště v Tuřanech, které je druhé největší v zemi a loni přepravilo skoro půl milionu pasažérů. Linka bude obsluhována letadlem s kapacitou do 50 sedadel a cesta do Mnichova zabere necelou hodinu. V současné době žádná letadla z Brna do Mnichova nelétají a na nové lince se očekává 40 tis. přepravených pasažérů ročně. Mezinárodní letiště v Mnichově je vzdálené cca 29 Km od centra, kam se můžete dostat např. žlutým autobusem společnosti Student  Agency, jejichž zastávku naleznete přímo na mnichovském letišti.

 

Snižte své náklady a vyberte si levné ubytování v Mnichově na booking.com . Ceny již od 600 Kč/den na tomhle odkazu.

 

Mnichovský olympijský park

Olympijský park v Mnichově

 


Vložil/a: Daniel Česák 08.10.2015


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.