Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Lety Eurowings z Německa na Kubu

Foto, en.wikipedia.orgDalší dálkovou destinací společnosti Eurowings se stane od prosince 2016 hlavní město Kuby Havana. Každý čtvrtek z Kolína nad Rýnem / Bonnu se pohodlně dopravíte do největší metropole Karibiku. Spoj bude od 15. 12. 2016 obsluhován moderním letounem typu Airbus A330.  Kompletní nabídku cenově výhodných leteckých spojení nejen na Kubu, ale i po Evropě a mezi kontinenty je možné rezervovat prostřednictvím webových stránek  www.eurowings.com.

 

Havana

Hl. město Havana s více než dvěma miliony obyvatel je největším v Karibiku. Rozprostírá se mezi Atlantským oceánem a Floridským průlivem. Od roku 1982 patří ke kulturnímu dědictví organizace UNESCO. Od tohoto času bylo historické centrum města kompletně zrekonstruováno. Počet návštěvníků ze zahraničí od 90. let trvale roste, cestovní ruch patří nyní mezi nejvýznamnější hospodářské odvětví města. Havana je kulturním centrem Kuby a zahrnuje celou řadu atrakcí - paláce, muzea, veřejná prostranství v koloniálním stylu, kostely, aleje, divadelní představení, pevnosti.


Autobusy společnosti Flixbus vás dopraví z Prahy do Bonnu již za 290 Kč

Přehled zastávek dopravce

 

FlixBus Logo_240x29

Vložil/a: Daniel Česák 03.06.2016


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.