Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Nacházíte se zde: Hlavní stránka > Aktuality     

Mallorca zažívá boom společně s Eurowings

MallorcaLetoun Eurowings určený pro dálkové trasy bude nově létat do jedné z nejoblíbenějších destinací v Evropě – Palmy de Mallorca: Eurowings během nadcházejících tří měsíců přidají více než 160 letů Airbusu A330 z Kolína nad Rýnem/Bonnu, Stuttgartu a Düsseldorfu.

 

Loňský rok byl pro Mallorcu co do počtu turistů velice úspěšný a i do roku 2017 má výborně našlápnuto. Všechny aerolinie pociťují zvyšování zájmu o tuto destinaci a také pro Eurowings představuje Palma de Mallorca jednu z nejoblíbenějších destinací. Nízkonákladová letecká společnost ze skupiny Lufthansa proto rozšiřuje svou nabídku jarních a letních letů na tento španělský ostrov. Na trasy do Palmy de Mallorca nasadí dokonce Airbus A330.

Eurowings má nejširší nabídku spojení z Německa a Rakouska na Mallorcu, navíc ve skvělém poměru ceny a kvality. S trochou plánování zákazníci na Mallorcu cestují dokonce pohodlněji než s jakoukoli jinou aerolinií. Od 28. dubna do 30. června Eurowings nabídnou z Kolína nad Rýnem/Bonnu, Düsseldorfu a Stuttgartu celkem 162 letů v extra velkém Airbusu A330.

Letenky je možné rezervovat na internetových stránkách www.eurowings.com, kde zákazníci najdou také konkrétní informace o letadle, které bude na zvolený let nasazené. A ti, kteří si při rezervaci vyberou tarif BEST, si užijí let na pohodlném sedadle pro dálkové trasy.

Vložil/a: Daniel Česák 29.03.2017


Článek je zařazen v těchto kategoriích:
Abyste mohli články z těchto kategorií odebírat, musíte být přihlášen/a.

Tipy na levné lyžařské zájezdy


Další lyžařské zájezdy »

Hledat hotely

Destinace

Datum příjezdu

Datum odjezdu

Prohlédněte si chaty a chalupy na pronájem v krásném prostředí Česka a Slovenska. Tipy na výlety a noclehy najdete u nás v sekci ubytování. Dovolenou u vody Vám nabízí ubytování Lipno ubytování Lipno.